SANDERO

SANDERO

Jaunais Dacia Sandero - Spēcīgs raksturs un izteiksmīgs siluets

Dacia Sandero NORDE

Izteiksmīgs siluets un no jauna projektētā virsbūves priekšdaļa ar akcentējošajām Y formas diožu lukturu gaismas līnijām atklāj jaunā Sandero pilnībā pārstrādāto dizainu. Interjers, ietilpīgs bagāžnieks un praktiski nodalījumi. Jaunais Dacia Sandero viegli piemērosies jūsu ikdienas pienākumiem, lai jūsu braucienus padarītu vēl patīkamākus.

***

Atklāj jauno Dacia Sandero

Dacia Sandero NORDE

Diožu tuvās gaismas lukturi, jaunas formas motortelpas pārsegs un bamperi, no jauna izveidots radiatora režģis… Jaunā Sandero priekšdaļu iezīmē taisnas līnijas un izteiksmīgi izliekumi. Jaunais Y formas aizmugurējo lukturu dizains un no jauna izveidotais bampers ar iebūvētu bagāžas nodalījuma pārsega atvēršanas pogu jauno Sandero apvelta ar modernu un respektablu stilu.

Dacia Sandero NORDE

Jaunākās tehnoloģijas strādā Jūsu labā

Pateicoties jaunajai Media Control sistēmai, kas ir aprīkota ar radio un kurai ar Bluetooth® starpniecību var pieslēgt tālruni, jūs varēsiet audio sistēmu vadīt no stūresrata, kā arī lietot jūsu iecienīto navigācijas sistēmu no jūsu tālruņa. Lai komfortu padarītu vēl pievilcīgāku, lietotne Dacia Media Control nodrošinās pieslēgumu radio un parādīs tā saskarni jūsu tālruņa ekrānā.
 

Dacia Sandero NORDE

Dacia Sandero NORDE

Komforts un universālisms

Iedarbiniet dzinēju ar karti-atslēgu, iekārtojieties ērtāk un izbaudiet moderno aprīkojumu, kas radīts, domājot par praktiskumu: jauno elektrisko stūres pastiprinātāju, stūresrata un vadītāja sēdekļa regulēšanu, kā arī instrumentu paneļa jauno dizainu, kas apvieno jaunā Sandero vadīšanas svarīgākos elementus. Viss pa rokai! 

Braukšanas laikā kontrolējiet salona gaisa temperatūru un izbaudiet optimālu komfortu, pateicoties automātiskajai gaisa kondicionēšanas sistēmai… Vai jau satumst? Nekādu problēmu! Jaunā Sandero diožu lukturi ieslēdzas automātiski un nodrošina maksimālu redzamību gan dienā, gan naktī.  

Dacia Sandero NORDE

Drošības sistēmas un braukšanas palīgi

Vai jūtaties noguruši, pūloties saglabāt modrību? Atpūtieties! Mūsu braukšanas palīgsistēmas jūs pavadīs visa brauciena laikā, lai pasargātu un padarītu vienkāršākus jūsu ikdienas maršrutus:

• Aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma (AEBS)
• E-call sistēma (ārkārtas izsaukums) Palīgs parkošanai uz priekšu un atpakaļgaitā, atpakaļskata kamera
• Aklo zonu kontroles sistēma
• Palīgsistēma kustības uzsākšanai pret kalnu
• Automātiskā stāvbremze
• Ātruma regulators-ierobežotājs
• Elektriskais stūres pastiprinātājs
 

Dacia Sandero NORDE

Dacia Sandero - jaunie dzinēju veidi

Dacia Sandero NORDE

LPG dzinējs - pareizā izvēle Jūsu Dacia

Pārbaudītais un viegli lietojamais risinājums, kas uzstādīts jau automobiļa izgatavošanas laikā, būdams izdevīgs lietošanā un par pieņemamu cenu, nodrošinās degvielas izdevumu ietaupījumu un samazinās CO2 izmešus. Un tas vēl nav viss! Pateicoties turbokompresoram un 100 ZS jaudai, ar sašķidrināto gāzi darbināmais dzinējs ne tikai ietaupīs, bet arī sniegs braukšanas prieku.

Dacia Sandero NORDE

Benzīna dzinēji - atbilst Euro6 normai un nodrošina komfortablu braukšanu un saudzīgāku attieksmi pret vidi.

• TCe 90 FAP - 3 cilindru jaunākās paaudzes dzinējs ar turbokompresoru un 90 ZS jaudu ir aprīkots ar manuālo pārnesumkārbu. Tas garantē zemu degvielas patēriņu un CO2 izmešus, vienlaikus sniedzot īstu braukšanas baudu. Turklāt, lai ekspluatācija būtu vēl ekonomiskāka, dzinēja gāzu sadales mehānisma piedziņā ir izmantota ķēde, kas ļauj vēl vairāk samazināt tēriņus par tehniskajām apkopēm.
•  TCe 90 CVT FAP - 3 cilindru dzinējs ar turbokompresoru un 90 ZS jaudu ir aprīkots ar jaunas paaudzes 'divu pedāļu' automātisko CVT transmisiju. Tas nodrošina plūdenu kustības uzsākšanu un pārnesumu pārslēgšanu, kā arī elastību paātrinājuma laikā.
•  SCe 65 FAP - Mūsdienīgs un ekonomisks trīscilindru dzinējs ar 65 ZS jaudu ir aprīkots ar manuālo pārnesumkārbu. Tā izstrādes pamatā tika likts mērķis optimizēt braukšanu pilsētas robežās. Ķēdes izmantošana gāzu sadales mehānismā arīdzan ļauj samazināt tehnisko apkopju izmaksas, tam vēl vairāk akcentējot jaunā Sandero priekšrocības.