Jaunais SANDERO STEPWAY

Jaunais SANDERO STEPWAY

Dacia Sandero Stepway - mūsdienīgs un uzticams krosovers

Iespaidīgs siluets, taisnas un horizontālas līnijas, jaunas Y formas diožu lukturu gaismas līnijas un liels klīrenss… Jaunais Dacia Sandero Stepway piedāvā pilnībā atjaunotu dizainu, kas akcentē tā krosovera stilu. Komfortablais interjers jūs uzņems ar daudzfunkcionālu telpu, kurā jūs varēsiet doties neaizmirstamos piedzīvojumos.

***

Atklāj jauno Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway NORDE

Izteiksmīgā virsbūves priekšdaļa, ko akcentē radiatora režģa īpašais dizains un lukturu Y formas gaismas līnijas, pastiprina krosovera raksturu. Tas ir jaunais Sandero Stepway. Y formas aizmugurējie lukturi, no jauna projektēts bampers ar iebūvētu bagāžas nodalījuma atvēršanas pogu, jauni aizsargmoldingi, radio antena uz jumta aizmugurējās daļas… Jaunais Sandero Stepway ir mūsdienīgs ik detaļā.

Dacia Sandero Stepway NORDE

Jaunākās tehnoloģijas strādā Jūsu labā

Saņemiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu centrālajā ekrānā, nenovēršoties no ceļa: izmantojiet viedtālruņa replikācijas funkciju un multivides sistēmu Media Control, kas ir saderīga ar Android Auto ™ un Apple CarPlay ™. Tālrunis, radio, GPS, multivide... Pieslēdziet jūsu tālruni, izmantojot Bluetooth®, USB pieslēgvietu vai audio ligzdu.
 

Dacia Sandero Stepway NORDE

Dacia Sandero Stepway NORDE

Komforts un universālisms

Pateicoties modernajam aprīkojumam, jūs ar jauno Sandero Stepway varat gūt prieku ik braucienā! Karte, kas nodrošina bezatslēgas piekļuvi, centrālais elkoņu balsts ar glabāšanas nodalījumu un automātiskā stāvbremze – tie ir risinājumi, no kuru sniegtajām ērtībām nav iespējams atteikties.
Ar Sandero Stepway palielināto klīrensu jums būs pa spēkam jebkurš ceļš un maršruts. Vai nepieciešams pārvest kravu? Tad izmantojiet daudzfunkcionālo bagāžas nodalījumu, kas kļūst vēl plašāks, ja noloka aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, vai iegūstiet vairāk vietas, liekot lietā jumta reliņus.  

Dacia Sandero Stepway NORDE

Drošības sistēmas un braukšanas palīgi

Neatkarīgi no tā, vai braucat pilsētā vai pa autošoseju, saglabājiet mieru pie jūsu jaunā Sandero Stepway stūres, pateicoties mūsdienīgajam drošības aprīkojumam: 

• Aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma (AEBS)
• E-call sistēma (ārkārtas izsaukums) Palīgs parkošanai uz priekšu un atpakaļgaitā, atpakaļskata kamera
• Aklo zonu kontroles sistēma
• Palīgsistēma kustības uzsākšanai pret kalnu
• Automātiskā stāvbremze
• Ātruma regulators-ierobežotājs
• Elektriskais stūres pastiprinātājs
 

Dacia Sandero Stepway NORDE

Dacia Sandero Stepway jaunie dzinēju veidi

Dacia Sandero Stepway NORDE

LPG dzinējs - pareizā izvēle Jūsu Dacia

Pārbaudītais un viegli lietojamais risinājums, kas uzstādīts jau automobiļa izgatavošanas laikā, būdams izdevīgs lietošanā un par pieņemamu cenu, nodrošinās degvielas izdevumu ietaupījumu un samazinās CO2 izmešus. Un tas vēl nav viss! Pateicoties turbokompresoram un 100 ZS jaudai, ar sašķidrināto gāzi darbināmais dzinējs ne tikai ietaupīs, bet arī sniegs braukšanas prieku.

Dacia Sandero Stepway NORDE

Benzīna dzinēji - atbilst Euro6 normai un nodrošina komfortablu braukšanu un saudzīgāku attieksmi pret vidi.

• TCe 90 FAP - 3 cilindru jaunākās paaudzes dzinējs ar turbokompresoru un 90 ZS jaudu ir aprīkots ar manuālo pārnesumkārbu. Tas garantē zemu degvielas patēriņu un CO2 izmešus, vienlaikus sniedzot īstu braukšanas baudu. Turklāt, lai ekspluatācija būtu vēl ekonomiskāka, dzinēja gāzu sadales mehānisma piedziņā ir izmantota ķēde, kas ļauj vēl vairāk samazināt tēriņus par tehniskajām apkopēm.
•  TCe 90 CVT FAP - 3 cilindru dzinējs ar turbokompresoru un 90 ZS jaudu ir aprīkots ar jaunas paaudzes 'divu pedāļu' automātisko CVT transmisiju. Tas nodrošina plūdenu kustības uzsākšanu un pārnesumu pārslēgšanu, kā arī elastību paātrinājuma laikā.
•  SCe 65 FAP - Mūsdienīgs un ekonomisks trīscilindru dzinējs ar 65 ZS jaudu ir aprīkots ar manuālo pārnesumkārbu. Tā izstrādes pamatā tika likts mērķis optimizēt braukšanu pilsētas robežās. Ķēdes izmantošana gāzu sadales mehānismā arīdzan ļauj samazināt tehnisko apkopju izmaksas, tam vēl vairāk akcentējot jaunā Sandero priekšrocības.