SPRING

SPRING

Pilnīgi jauna DACIA revolūcija - elektriskais Dacia SPRING

Jaunais Dacia SPRING NORDE

Pieejams, izturīgs, ietilpīgs... un elektrisks - Jaunais Dacia Spring ir pilsētas automašīna, kas apvieno visas Dacia zīmola centrālās vērtības ar 100% elektromotora priekšrocībām.

***

* 305 km pilsētas ciklā (WLTP), 230 km kombinētajā ciklā (WLTP).
** No ātrās uzlādes līdzstrāvas termināļa (pēc izvēles).

JAUNAIS DACIA SPRING ELECTRIC JAU DRĪZUMĀ!

Piesakieties tūlīt un esiet pirmais, kurš jau šodien saņems Dacia pirmā elektromobiļa īpašo piedāvājumu!
Automašīnu skaits ir ierobežots!

Pieteikties

Iepazīsti jauno Dacia SPRING

Spēcīgas kontūras, kompakti izmēri, jauns Dacia gaismas signāls, jumta sliedes, Doria Flex Wheel 14 collu diski, aizmugures apakšai uzbraukšanas aizsardzība un augsts klīrenss... Jaunais Spring apvieno pilsētas automašīnas manevrēšanas spējas ar apvidus automobiļa izturību un piešķir tai piedzīvojumu pilnu izskatu.

Jaunais Dacia SPRING NORDE

Jaunais Spring var izskatīties mazs, taču ar četrām sēdvietām un modulāru interjeru tas piedāvā daudz vietas. Turklāt tam ir vislielākais kravas apjoms savā kategorijā ar 270 l bagāžas nodalījumā un nolokāmu aizmugurējā sola atzveltni. Ļoti gudrs!

Jaunais Dacia SPRING NORDE

Uzlādējiet Jauno Spring no sienas kontaktligzdas vai instalējiet Wallbox, lai to bez problēmām uzlādētu 8 stundu laikā. Turpretim, zmantojot līdzstrāvas lādētāju (papildus opcija), ātrās uzlādes stacijā akumulatoru var uzlādēt līdz 80% tikai 50 minūtēs.

Vai vēlaties iepriekš uzsildīt salonu, pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni vai sākt vai pārtraukt uzlādes procesu? Izmantojiet savu mobilo lietotni MY Dacia, lai vēl ērtāk un vieglāk kontrolētu un vadītu attālināti nepieciešamās darbības.

Jaunais Dacia SPRING NORDE

Ceļojumiem pilsētā un ārpus tās - baudiet klusu braucienu bez motora trokšņa un bez nepatīkamām vibrācijām.
 Pateicoties 27,4 kWh akumulatoram, ar Jauno Spring jūs varat sasniegt līdz 230 km darbības rādiusu un līdz 305 km attālumus pilsētā.

Jaunākās tehnoloģijas strādā Jūsu labā

Jaunais Dacia SPRING NORDE

MEDIA NAV multimediju sistēma ar 7 collu skārienekrānu un viedtālruņa spoguļattēlu (savietojama ar Android Auto™ un Apple CarPlay™), Bluetooth®.

Jaunais Dacia SPRING NORDE

Jaunajam Dacia SPRING pieejams 3,5 collu digitālais mērierīču displejs. Tas parāda gan navigāciju, gan visu nepieciešamo informāciju par enerģijas plūsmu un elektrisko diapazonu, kā arī citu auto vadītājam nozīmīgu informāciju.

Jaunais Dacia SPRING NORDE

 Jaunais Dacia SPRING aprīkots ar aizmugurējo parkošanās palīgsistēmu un atpakaļgaitas kameru, pilnībā elektrisku stūres pastiprinātāju, elektriski regulējamiem sānu logiem priekšā un aizmugurē, durvju bloķēšanu ar tālvadību, gaisa kondicionētāju un daudz ko citu.

EKII atbalsts

SIA “Norde” 2022.gada 19.aprīlī ar SIA “Vides investīciju fonds” ir noslēgusi Līgumu par projekta “SIA “Norde” atbalsts bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu tirdzniecībai” Nr. EKII – 5/21 īstenošanu. Minētā līguma ietvaros SIA “Norde” nodrošina iespēju iegādāties bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļus ar EKII finasējumu. Projekta ietvaros SIA “Norde” piedāvātie transportlīdzekļi atrodami vietnē www.ekii.lv