Stāsts: jaunais Dacia Sandero – viedtālrunis kā automašīnas multivides ekrāns / DACIA NORDE / Jaunumi

Stāsts: jaunais Dacia Sandero – viedtālrunis kā automašīnas multivides ekrāns

Mums vienmēr līdzi ir viedtālrunis. Taču kā būtu, ja tas aizstātu multivides ekrānu mūsu automašīnā? Dacia šādu soli uzskatīja par pašsaprotamu izvēli, taču tikai ar vienu nosacījumu – tālruni nepieciešams pilnībā integrēt braukšanas pieredzē. Ar šādu domu arī tapa Media Control. Dacia Operatīvās starpsegmentu automašīnu līnijas direktors Nikolā Legross skaidro jaunajā Dacia Sandero ieviestās tehnoloģijas būtību un tās priekšrocības.

Izņemt viedtālruni no kabatas un padarīt to par mūsu pavadoni ceļā, neraizējoties, ka tas nokritīs no vaļīgā turētāja, kas piestiprināts pie gaisa kondicionieru režģa? Ja vien tas būtu tik vienkārši! Dacia apzinājās šo problēmu, tāpēc zīmola inženieri un dizaineri ir apvienojuši savas prasmes, lai risinātu šo jautājumu un piedāvātu gudru, ekonomisku un laikam atbilstošu risinājumu.

Dacia misija ir mainīt priekšstatu par to, kādam jābūt vienkāršam auto. Mums bija jāatrod gudrs, vienkāršs un pievilcīgs multivides risinājums. Klientu aptauju dati rāda, ka Dacia klienti šajā jautājumā dod priekšroku vienkāršībai. Šis ir svarīgs punkts, ko uzsver arī Dacia kopienas pārstāvji. Tādēļ mūsu inženieri un dizaineri ir kopīgi strādājuši, lai izveidotu Media Control – sistēmu, kas mūsu klientu viedtālruni pārvērš par automašīnas multivides sistēmas sirdi,” stāsta Nikolā Legross, Dacia Operatīvās starpsegmentu automašīnu līnijas direktors.

Kas ir Media Control?

Media Control ir sistēma, kas automašīnā papildus radio funkcijai nodrošina arī viedtālruņa dokstaciju un viegli pielāgojamu bezmaksas mobilo lietotni.

Nikolā Legross skaidro, ka “Media Control ir pilnvērtīga multivides sistēma. Tajā ietilpst radio, divi skaļruņi, USB pieslēgvieta, Bluetooth savienojums, stūrē iestrādāti vadības slēdži un viedtālruņa dokstacija, kas integrēta vadības panelī. Jau pašā projekta sākumā šī dokstacija tika iestrādāta paneļa dizainā, garantējot mūsu klientiem komfortu un ergonomiku.”

Viedtālrunis, kas ievietots jaunā Dacia Sandero paneļa centrā, stingri turas savā vietā un lieliski tiek integrēts braukšanas pieredzē. Pateicoties tālruņa novietošanai paneļa augšpusē un nedaudz pret vadītāju vērstajai pozīcijai, vadītājs ļoti labi redz uz ekrāna attēloto informāciju, neapdraudot drošību uz ceļa. Vienkārši lejupielādējiet Dacia Media Control lietotni savā viedtālrunī, un ar Bluetooth tehnoloģijas palīdzību jūsu tālrunis kļūs par paneļa paplašinājumu, aizstājot integrēto multivides sistēmu.

Navigācija, radio, mūzika, tālrunis un pat piekļuve transportlīdzekļa datiem – visas būtiskās un nepieciešamās funkcijas ir pa rokai. Turklāt tās var aktivizēt ar balsi, izmantojot viedtālruņa balss atpazīšanas funkciju. Kad tālrunis nav ievietots sistēmā, dokstaciju iespējams paslēpt panelī.

Vieda sistēma, viedas funkcijas

PAr to gan nepietiek, lai padarītu Media Control par 100% viedu multivides sistēmu. Pateicoties personalizējamajai lietotnei, sistēma pielāgojas katra lietotāja vajadzībām un spēj izveidot savienojumu ar transportlīdzekļa borta datoru. Tādējādi ir iespējams izveidot īsceļus uz iecienītākajiem logrīkiem, lietotnēm un pat biežāk lietotajiem kontaktiem.

Navigācijas funkcijā ir pieejams plašs klāsts ar kartēm un norādēm. Multivides sistēma sniedz plašas izvēles iespējas – radio, mūzikas platformu abonēšana no tālruņa, USB kartes vai MP3 atskaņotāji. Tālruņa funkcijā, papildus zvanu veikšanai ir nodrošinātas arī citas pašas nepieciešamākās iespējas – brīvroku režīms, lai atrastu kontaktinformāciju tālruņa kontaktu sarakstā, pārskatītu vēsturi vai piekļūtu kalendārā ieplānotajiem notikumiem. Operētājsistēmā Android, un drīz arī iOS ierīcēs, īsziņas funkcija spēj skaļi nolasīt saņemtos ziņojumus. Sadarbībai ar automašīnu sistēma ir aprīkota ar Driving ECO funkciju, kas nodrošina piekļuvi reāllaika degvielas patēriņam un katra brauciena beigās sniedz personalizētus braukšanas padomus.

Vienkāršāk vairs nevar

Sistēmas vienkāršība slēpjas tās ergonomikā. Pateicoties viedtālruņa dokstacijas optimālajam izvietojumam, visas funkcijas ir viegli pieejamas un atrodas dažu klikšķu attālumā. Lietotne ir intuitīva, un tās saskarne ļauj efektīvi un plūstoši pārvietoties pa izvēlnēm. Ņemot vērā, ka viedtālrunī veiktās darbības tiek attēlotas uz paneļa centrālā ekrāna, ir daudz vienkāršāk orientēties sistēmas darbībā. Visbeidzot, stūresratā iestrādātie vadības slēdži nodrošina ērtu lietotnes vadīšanu un ļauj mainīt dziesmas, radiostacijas, skaļumu un pat atbildēt uz zvaniem vai pārtraukt sarunu. Papildu ērtībai un drošībai sistēmu iespējams vadīt arī ar balss komandu. Media Control ir labi pārdomāta sistēma ar vienkāršām funkcijām, pielāgojamu saskarni un intuitīvu lietošanu. “Šī sistēma ir Dacia būtības iemiesojums un pilnībā atbilst mūsu standartiem. Tā ir vienkārša, praktiska un vieda sistēma. Tā ir Dacia,” saka Nikolā Legross.

Piesakieties "NORDE" jaunumu saņemšanai un esiet pirmais, kas uzzin par NORDE aktuālākajiem piedāvājumiem , akcijāmun citiem NORDE notikumiem.

Pieteikties jaunumu saņemšanai