DACIA NORDE / Virsbūves remonts

Virsbūves remonts

NORDE Dacia komercauto

NORDE virsbūvju un krāsošanas nodaļa

1995. gadā dibinātā SIA “Norde” ir viens no vadošajiem Latvijas auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas ir oficiālais Nissan, Renault un Dacia pārstāvis. “Norde” kā ģimenes uzņēmums ar pasaules elpu jau vairāk nekā 25 gadus īsteno rūpīgi pārdomātu darbības stratēģiju, kas nodrošina klientu lojalitāti un  biznesa panākumus “Norde”, kā arī uzņēmuma pārstāvētajiem zīmoliem.

“Norde” strādā ļoti ciešā sadarbībā ar visām Latvijā pārstāvētajām apdrošināšanas kompānijām un ļoti augstā un kvalitatīvā līmenī remontē visu marku automašīnu virsbūves.

Piedāvājam virsbūves un krāsošanas darbus jebkuram auto - ātri un kvalitatīvi!

Mūsu pieredzējušie un profesionālie virsbūves remonta un auto krāsošanas darbu speciālisti, izmantojot modernāko aprīkojumu un jaunākās metodes, kā arī ievērojot ražotāja vadlīnijas un standartus, nodrošinās Jūsu auto atgriešanu sākotnējā vizuālā izskatā, garantējot auto funkcionalitāti, kāda tā bija pirms sadursmes.

“Norde” virsbūvju remonta un krāsošanas nodaļas profesionālā meistaru komanda parūpēsies par Jūsu auto remontu modernās un skaistās telpās:

Ērts pieraksts, skaidras izmaksas un operatīva remonta norise.

Jebkuras auto markas un modeļa virsbūvju darbi, piem., buktes, skrāpējumi, plaisas utt.

Krāsotavā ir uzstādīta jauna krāsošanas kamera TERMOMECCANICA, kas ir aprīkota krāsošanai ar ūdens bāzes krāsām.

Automašīnu krāsošanai tiek izmantotas rūpnīcas GLASURIT ūdens bāzes krāsu jaunākās tehnoloģijas.

IZDEVĪGI - “Norde” piedāvā Jūsu automašīnai aprēķināt pirms remonta tāmi bez maksas, ja auto mašīna tiks remontēta Norde servisā!

Sazinieties AR NORDE virsbūvju un krāsošanas nodaļas

speciālistiem

Lejuplādēt virsbūves remonta bukletu