DACIA NORDE / Līzings

Līzings

Piedāvājam ērtu un Jūsu vajadzībām atbilstošu finansējuma risinājumu jauna vai mazlietota automobiļa iegādei. SIA “Norde” speciālisti, izvērtējot katru konkrēto situāciju, palīdzēs izvēlēties piemērotāko līzinga veidu, lai pēc iespējas ātrāk Jūs spētu noformēt automobiļa iegādi, neatliekot pirkumu uz vēlāku laiku. Piedāvājam noformēt finanšu vai nomas līzingu.

Finanšu līzings

Finanšu līzings būs piemērotākais, ja vēlaties iegādāties automobili, veicot maksājumu pa daļām noteiktā laika posmā līdz līzinga termiņa beigām. Automobili varēsiet sākt lietot uzreiz pēc līzinga darījuma noslēgšanas un pirmās iemaksas veikšanas. Pēc pēdējā līzinga maksājuma veikšanas, automašīna tiks pārreģistrēta uz Jūsu vārda un pāries Jūsu īpašumā.

Nomas (operatīvais) līzings

Nomas līzings ir piemērotākais risinājums, ja vēlaties automašīnu iznomāt līdz noteiktam termiņam. Kredītiestāde izvēlēto automobili iegādāsies Jūsu vietā, savukārt Jūs auto lietošanas periodā katru mēnesi veiksiet nomas (līzinga) maksājumus. Nomas termiņa beigās būs iespēja automobili atdot SIA “’Norde” tādā tehniskajā stāvoklī, kurš atbilst dabiskajam nolietojumam, neuztraucoties par tā realizāciju vai izpirkšanas iespējamību. Automobiļa izpirkšanas nosacījumi tiks noteikti pirms līzinga līguma noslēgšanas.

Lai noskaidrotu detalizētāku informāciju par Līzinga pakalpojumiem, lūgums sazināties:

Rakstot e-pastu uz: dacia.sales@norde.lv

Zvanot pa tālr.: +371 68206688