SANDERO STEPWAY

SANDERO STEPWAY EXTREME

Dacia pilsētas krosovers jaudīgākā un drosmīgākā izpildījumā.

IZTURĪGI MATERIĀLI

Gumijas paklājiņi

Sliekšņu uzlikas

Izturīgs krāsojums

Auduma apdare MicroCloud

MŪSDIENĪGS UN UZTICAMS KROSOVERS

Iespaidīgs siluets, taisnas un horizontālas līnijas, jaunas Y formas diožu lukturu gaismas līnijas un liels klīrenss… Dacia Sandero Stepway piedāvā pilnībā atjaunotu dizainu, kas akcentē tā krosovera stilu. Komfortablais interjers jūs uzņems ar daudzfunkcionālu telpu, kurā jūs varēsiet doties neaizmirstamos piedzīvojumos.

ĪSTS UZTICAMA KROSOVERA STILS: NO PRIEKŠPUSES...
Izteiksmīgā virsbūves priekšdaļa, ko akcentē radiatora režģa īpašais dizains un lukturu Y formas gaismas līnijas, pastiprina krosovera raksturu. Tas ir Sandero Stepway.

… NO SĀNIEM…
Palielināts klīrenss, daudzfunkcionālie jumta reliņi, sānu aizsargmoldingi, harmoniski integrētas riteņu arkas, vieglmetāla diski ar dimanta pulējumu… Sandero Stepway apvieno stilu un aizsardzību.

… NO AIZMUGURES.
Y formas aizmugurējie lukturi, no jauna projektēts bampers ar iebūvētu bagāžas nodalījuma atvēršanas pogu, jauni aizsargmoldingi, radio antena uz jumta aizmugurējās daļas… Sandero Stepway ir mūsdienīgs ik detaļā.

ERGONOMISKS UN MŪSDIENĪGS INTERJERS
Panorāmas instrumentu panelis, augstu novietota centrālā konsole ar elkoņu balstu un glabāšanas nodalījumiem, liels 8 collu ekrāns, kas ļauj lasīt informāciju, skatienu neatraujot no ceļa… Brauciet, izbaudot komfortu!

IZPILDĪJUMS KĀ DINAMIKAS ATSPOGUĻOJUMS
Jauni durvju rokturi, personalizēta apdare Stepway, ieturēti dekoratīvie ieliktņi oranžā krāsā, kas akcentē dinamiku, ekskluzīvas Stepway emblēmas… Sandero Stepway izceļas ar īstu mūsdienīgumu.

PIEEJAMI VAIRĀKI EXTREME VERSIJAS PILNVEIDOJUMI
Elektriski regulējama stikla jumta lūka, automātiskais gaisa kondicionētājs, atpakaļskata kamera, priekšējie un aizmugurējie parkošanās sensori, bagāžnieka grīda regulējama divās plaknēs (uz augšu un uz leju).

APRĪKOJUMS

VIENKĀRŠA LIETOŠANA UN UNIVERSĀLUMS

UNIVERSĀLUMS
MODULĀRI JUMTA RELIŅI
Vakardien vajadzēja pārvest velosipēdu, bet šodien jāuzstāda jumta bagāžnieks? Jums nevajag jūsu Sandero Stepway pirkt vairākus jumta stieņu komplektus. Pateicoties atjautīgi veidotajiem modulārajiem jumta reliņiem, ko iespējams pagriezt perpendikulāri, jūs varat viegli un vienkārši pārvadāt dažādus priekšmetus.

UNIVERSĀLUMS
MODULĀRS BAGĀŽAS NODALĪJUMS
Bieži nepieciešams kaut ko pārvadāt? Pateicoties salokāmam aizmugurējam sēdeklim, izmantojiet vēl lielāku kravas telpu.

UNIVERSĀLUMS
PALIELINĀTS KLĪRENSS
Pateicoties palielinātajam klīrensam, ar Sandero Stepway iekarojiet jebkurus ceļus.

KOMFORTS
KEYLESS ENTRY (BEZATSLĒGAS PIEKĻUVES UN DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS SISTĒMA)
Apnicis kabatās meklēt automašīnas atslēgu? Aizslēdziet vai atslēdziet savu auto, iedarbiniet dzinēju… Ar Keyless Entry karti tas ir vienkārši!

KOMFORTS
POLSTERĒJUMS EXTREME

Palielināta komforta polsterējums Extreme versijai.

KOMFORTS
DIOŽU TUVĀS GAISMAS LUKTURI
Lai nodrošinātu optimālu redzamību gan dienā, gan naktī jebkuros braukšanas apstākļos, jūsu Sandero Stepway diožu lukturi ieslēgsies automātiski. Savukārt logu tīrītāju automātiskās darbības režīms auto vadīšanu padarīs vienkāršāku.

TEHNOLOĢIJAS
AUTOMĀTISKĀ STĀVBREMZE

Vēl vairāk komforta un funkcionalitātes, pateicoties automātiskajai stāvbremzei.

TEHNOLOĢIJAS
AUTOMĀTISKĀ TRANSMISIJA
Dzinējs TCe 90 Expression un Exteme versijām aprīkots ar automātisko pārnesumkārbu. Izbaudiet braukšanas prieku.

TEHNOLOĢIJAS
HAIZIVS SPURAS TIPA ANTENA
Pievienojiet racionalizētu pieskārienu ar šo antenu, kas aktivizē jūsu Sandero Stepway līniju un ļauj baudīt digitālo virszemes radio.

Modernas tehnoloģijas

MEDIA NAV*
Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, acis neatraujot no ceļa. Tālrunis, radio, GPS navigācija, multivide... Pieslēdziet viedtālruni, izmantojot Bluetooth® vai audio un USB ligzdas. Izbaudiet augstas kvalitātes skaņu ar 6 iebūvētajiem skaļruņiem.

* Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.   

MEDIA DISPLAY*
Pateicoties piekļuvei jūsu iecienītajām lietotnēm lielajā 8 collu skārienjutīgajā ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, ceļojiet jūsu mīļākās mūzikas ritmā, skanējumu nodrošinot 4 iebūvētajiem skaļruņiem.

MEDIA CONTROL UN LIETOTNE DACIA MEDIA CONTROL
Pateicoties jaunajai multivides sistēmai Media Control ar radio un tālruņa pieslēgšanu ar Bluetooth®, jūs varat kontrolēt audio sistēmu ar stūresrata slēdžiem. Lai pie stūres būtu vēl ērtāk, lietotne Dacia Media Control ļauj ērti piekļūt iecienītākajai navigācijas sistēmai mobilajā tālrunī un ekrānā parāda radio saskarni. Priekšējās durvīs ir iebūvēti 2 skaļruņi.

VAIRĀK NEKĀ VERSIJA – TAS IR SIMBOLS

EXTENDED GRIP ĻAUS IEKAROT JEBKURUS CEĻUS
Kurš gan nav iekūlies nepatikšanās uz dubļaina vai sniegota ceļa, sapņojot par visu riteņu piedziņu? 

Sandero Stepway Extreme ir aprīkots ar Extended Grip tehnoloģiju, kas nodrošina labāku saķeri sarežģītos braukšanas apstākļos. 

Aktivizējot sistēmu, tā seko paātrinājumam, dinamiski pārdalot griezes momentu starp riteņiem, un ļauj riepām labāk ieķerties ceļa segumā neatkarīgi no tā, vai to klāj smiltis, sniegs vai dubļi.

DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI

AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA
Dažkārt ar modrību un ātru reakciju nav gana. Jūs varat paļauties uz Sandero Stepway, lai izvairītos no nelieliem negadījumiem vai mazinātu sekas. Automātiskā avārijas bremzēšana atpazīst sadursmes risku. Ja jūs nereaģējat vai nereaģējat pietiekami strauji, sistēma uzsāk un optimizē bremzēšanu.

PARKOŠANĀS PALĪGS
Priekšējie/aizmugurējie parkošanās sensori un aizmugurējā videokamera. Braucot pilsētā, jāizvērtē visas stāvvietas, pat ja tās ir pavisam šauras. Jau no pirmajiem manevriem jūs atzinīgi novērtēsiet sistēmu, kas ar akustiskiem un vizuāliem signāliem brīdinās, ja automobiļa priekšā vai aizmugurē pamanīs šķēršļus.

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS
Kad intensīvā satiksmē maināt joslu, nav viegli visu pamanīt. Sandero Stepway priekšējie un aizmugurējie sensori brīdina jūs par sadursmes risku ar citu transportlīdzekli, kas atrodas aizmugurē vai sānos.

PALĪGS KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI PRET KALNU
Šī sistēma nepieļaus automobiļa ripošanu atpakaļgaitā, kad atlaidīsiet bremžu pedāli. Nav nekādas vajadzības izmantot stāvbremzi – ar šo palīgu manevri slīpumā ir vienkāršāki par vienkāršu.

KRUĪZA KONTROLEKruīza kontrole nodrošina jūsu transportlīdzekli vienmērīgi izvēlētajā ātrumā un tā darbojas no 50 km/h ātruma.

TRAUKSMES (SOS) ZVANS
E-CALL (ātrās palīdzības zvanu sistēma).

Optimāla izmēra krosovers