SANDERO STEPWAY

Iepazīsti Sandero Stepway

Īsts uzticama krosovera stils

Iespaidīgs siluets, taisnas un horizontālas līnijas, jaunas Y formas diožu lukturu gaismas līnijas un liels klīrenss… Jaunais Dacia Sandero Stepway piedāvā pilnībā atjaunotu dizainu, kas akcentē tā krosovera stilu.

Drošības sistēmas un braukšanas palīgi

Neatkarīgi no tā, vai braucat pilsētā vai pa autošoseju, saglabājiet mieru pie jūsu jaunā Sandero Stepway stūres, pateicoties drošības aprīkojumam: Aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma (AEBS), E-call sistēma (ārkārtas izsaukums), Palīgs parkošanai uz priekšu un atpakaļgaitā, atpakaļskata kamera, Aklo zonu kontroles sistēma, Palīgsistēma kustības uzsākšanai pret kalnu, Automātiskā stāvbremze, Ātruma regulators-ierobežotājs, Elektriskais stūres pastiprinātājs.

Vienkārša lietošana un universālums

MODULĀRI JUMTA RELIŅI
Vakardien vajadzēja pārvest velosipēdu, bet šodien jāuzstāda jumta bagāžnieks? Jums nevajag jūsu Sandero Stepway pirkt vairākus jumta stieņu komplektus. Pateicoties atjautīgi veidotajiem modulārajiem jumta reliņiem, ko iespējams pagriezt perpendikulāri, jūs varat viegli un vienkārši pārvadāt dažādus priekšmetus.

MODULĀRS BAGĀŽAS NODALĪJUMS 
Bieži nepieciešams kaut ko pārvadāt? Pateicoties salokāmam aizmugurējam sēdeklim, izmantojiet vēl lielāku kravas telpu.  

PALIELINĀTS KLĪRENSS
Pateicoties palielinātajam klīrensam, ar Sandero Stepway iekarojiet jebkurus ceļus.  

KEYLESS ENTRY (BEZATSLĒGAS PIEKĻUVES UN DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS SISTĒMA)
Apnicis kabatās meklēt automašīnas atslēgu? Aizslēdziet vai atslēdziet savu auto, iedarbiniet dzinēju… Ar Keyless Entry karti tas ir vienkārši!

PRAKTISKI GLABĀŠANAS NODALĪJUMI
Sandero Stepway ir apgādāts ar daudziem praktiskiem glabāšanas nodalījumiem, savukārt papildu telpa elkoņu balsta iekšpusē ļaus vieglāk organizēt ikdienas dzīvi

DIOŽU TUVĀS GAISMAS LUKTURI
Lai nodrošinātu optimālu redzamību gan dienā, gan naktī jebkuros braukšanas apstākļos, jūsu Sandero Stepway diožu lukturi ieslēgsies automātiski. Savukārt logu tīrītāju automātiskās darbības režīms auto vadīšanu padarīs vienkāršāku.

AUTOMĀTISKĀ STĀVBREMZE
Vēl vairāk komforta un funkcionalitātes, pateicoties automātiskajai stāvbremzei.

Modernas tehnoloģijas

MEDIA NAV*
Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, acis neatraujot no ceļa. Tālrunis, radio, GPS navigācija, multivide... Pieslēdziet viedtālruni, izmantojot Bluetooth® vai audio un USB ligzdas. Izbaudiet augstas kvalitātes skaņu ar 6 iebūvētajiem skaļruņiem.

* Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.   

MEDIA DISPLAY*
Pateicoties piekļuvei jūsu iecienītajām lietotnēm lielajā 8 collu skārienjutīgajā ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, ceļojiet jūsu mīļākās mūzikas ritmā, skanējumu nodrošinot 4 iebūvētajiem skaļruņiem.

MEDIA CONTROL UN LIETOTNE DACIA MEDIA CONTROL
Pateicoties jaunajai multivides sistēmai Media Control ar radio un tālruņa pieslēgšanu ar Bluetooth®, jūs varat kontrolēt audio sistēmu ar stūresrata slēdžiem. Lai pie stūres būtu vēl ērtāk, lietotne Dacia Media Control ļauj ērti piekļūt iecienītākajai navigācijas sistēmai mobilajā tālrunī un ekrānā parāda radio saskarni. Priekšējās durvīs ir iebūvēti 2 skaļruņi.

Optimāla izmēra krosovers

SANDERO STEPWAY EXTREME

Dacia pilsētas krosovers jaudīgākā un drosmīgākā izpildījumā.

VAIRĀK NEKĀ VERSIJA – TAS IR SIMBOLS

EXTENDED GRIP ĻAUS IEKAROT JEBKURUS CEĻUS
Kurš gan nav iekūlies nepatikšanās uz dubļaina vai sniegota ceļa, sapņojot par visu riteņu piedziņu? 

Sandero Stepway Extreme ir aprīkots ar Extended Grip tehnoloģiju, kas nodrošina labāku saķeri sarežģītos braukšanas apstākļos. 

Aktivizējot sistēmu, tā seko paātrinājumam, dinamiski pārdalot griezes momentu starp riteņiem, un ļauj riepām labāk ieķerties ceļa segumā neatkarīgi no tā, vai to klāj smiltis, sniegs vai dubļi.

IZTEIKSMĪGĀKS IZSKATS

Pateicoties reljefām līnijām un vara brūnas krāsas akcentiem, Sandero Stepway Extreme ārējais izskats atspoguļo dabas dāvāto iedvesmu kā ārienē, tā salonā.

IZTURĪGI MATERIĀLI

Gumijas paklājiņi

Sliekšņu uzlikas

Izturīgs krāsojums

Auduma apdare MicroCloud