DACIA NORDE / Jaunumi

Jaunumi

Arhīvs: 2024 2023 2022 2021 2020

 • Izstādē

  Izstādē "Auto 2024" Latvijas pirmizrādi piedzīvos Eiropas Gada auto 2024 Renault Scenic E-Tech electric

  Var teikt, ka pilnīgi jaunais elektroauto Latvijā ieradīsies taisnā ceļā no ikgadējā konkursa Eiropas Gada auto laureātu svinīgās apbalvošanas ceremonijas, kas notika 26. februārī Ženēvas autošova laikā. Todien kļuva zināms, ka 59 profesionālu autonozares žurnālistu žūrija, kas pārstāv 22 Eiropas valstis, par prestižajam titulam piemērotāko automobili šogad izvēlējusies Renault Scenic E-Tech electric. Finālā tas pārspēja BMW 5.sēriju un Peugeot E-3008/3008, kas attiecīgi ierindojās otrajā un trešajā vietā, kā arī BYD Seal, Kia EV9, Toyota C-HR un Volvo EX30.

  Uzzināt vairāk

 • Jaunais Dacia Spring – Latvijā šā elektriskā auto cena ir sākot no tikai 18 990 eiro

  Jaunais Dacia Spring – Latvijā šā elektriskā auto cena ir sākot no tikai 18 990 eiro

  Kopš izlaišanas 2021. gadā Eiropā jau pārdoti vairāk nekā 140 000 Spring modeļu. 2023. gadā pārdošanas apjoms visā pasaulē sasniedza rekordaugstu līmeni – 61 803 automobiļus, kas ir par 26,4 % vairāk nekā 2022. gadā. Trešais populārākais elektroautomobilis mazumtirdzniecībā Eiropā – Spring palīdz padarīt elektromobilitāti pieejamāku visiem.

  Uzzināt vairāk

 • 
            Jaunais Dacia Duster no 17 690 eiro

  Jaunais Dacia Duster no 17 690 eiro

  “NĀKAMAIS DUSTER LĪMENIS” – jaunais Duster ir turpinājums stāstam, ko ir aizsācis modelim, kas nu ir kļuvis par augstāko tirgus standartu savā klasē, kā arī īstu Dacia zīmola un tā vērtību iemiesojumu – šis izturīgais apvidus stilā ieturētais auto piedāvā to, kas patiešām nepieciešams, stilīgs un eco-smart jeb videi draudzīgs. 2010. gadā iznākušais klajā un 2017. gadā pirmo reizi atjaunotais Duster tiek uzskatīts par modeli, kas lauž līdzšinējos standartus SUV tirgū.

  Uzzināt vairāk

 • Cik izdevīgi ikdienā ir pārvietoties ar

  Cik izdevīgi ikdienā ir pārvietoties ar "Dacia" mašīnu, kas aprīkota ar ECO-G gāzes iekārtu?

  Kopš paaugstinājušās degvielas cenas, daudzi auto īpašnieki ir sūkstījušies par to uzturēšanas izmaksām. Tiesa, "Dacia" ir nākusi klajā ar risinājumu šai problēmai – dzinēji ar rūpnīcā uzstādītu ECO-G iekārtu.

  Uzzināt vairāk

 • DACIA PREZENTĒ 3. PAAUDZES DUSTER!

  DACIA PREZENTĒ 3. PAAUDZES DUSTER!

  Uzzināt vairāk

 • ASTOŅI MILJONI KLIENTU KOPŠ 2004. GADA – DACIA VEIKSMES STĀSTS TURPINĀS

  ASTOŅI MILJONI KLIENTU KOPŠ 2004. GADA – DACIA VEIKSMES STĀSTS TURPINĀS

  8 miljoni. Simbolisks pavērsiens, kas atspoguļo neticamu sasniegumu un milzīga lepnuma avotu. 2023. gadā Dacia pārdeva savu 8 miljono automašīnu.

  Uzzināt vairāk

 • “Norde” atbalsta Latvijas Goda ģimenes!

  “Norde” atbalsta Latvijas Goda ģimenes!

  "Norde" pārstāvētais zīmols "Dacia" atbalsta Latvijas Goda ģimenes!

  Uzzināt vairāk

 • 
            Ielūdzam uz

  Ielūdzam uz "Norde Ģimenes diena 2023"!

  Ielūdzam mazus un lielus uz mūsu ikgadējo tradīciju - Norde ģimenes dienu!

  Uzzināt vairāk

 • DACIA JOGGER - DZĪVOKĻI UZ RITEŅIEM

  DACIA JOGGER - DZĪVOKĻI UZ RITEŅIEM

  Dacia Jogger ir vienīgais modelis Dacia klāstā, kuram papildaprīkojumā pieejama Sleep pakotne. Ar to aprīkotā automobilī komfortabli var pārnakšņot divi cilvēki, taču, ja ceļojumā esat devušies plašākā ģimenes lokā vai draugu kompānijā, lieti noderēs Dacia telts. Sleep pakotne ir savietojama ar visām piecvietīgajām un spetiņvietīgajām Dacia Jogger, ne tikai Jogger Extreme versiju un tā ir daļa no InNature piederumu komplekta, kas ceļotājiem ļauj pārlaist nakti, kur vien viņi vēlas.

  Uzzināt vairāk

 • "DACIA" NOSTIPRINA PARTNERĪBU AR "UTMB®" PASAULES SĒRIJU

  Pēc veiksmīgas pirmās sezonas 2022. gadā, šī partnerība turpmākajos trīs gados paplašināsies un padziļināsies – "Dacia" ir kļuvusi par "UTMB®" Pasaules sērijas galveno partneri un "Dacia UTMB® Mont-Blanc" sacensību nosaukuma partneri. "Dacia" joprojām ir ekskluzīvais auto nozares partneris "UTMB®" Pasaules sērijas pasākumos Eiropā.

  Uzzināt vairāk

Iepriekšējais Nākamais 1 2 3 4 5 6