JOGGER

DACIA JOGGER - 2024. GADA ĢIMENES AUTO

Septiņvietīgais ģimenes automobilis, kurā ir pārdomāts pilnīgi viss

Dacia Jogger izceļas ar unikālu daudzpusību, apvienojot universāļa gabarītus, minivena salona plašumu un SUV priekšrocības.

AUTOMOBILIS AR PIEVILCĪGU DIZAINU
Universāļa garums, kompaktvena ietilpība un SUV robustais stils. Jaunais Jogger apvieno labāko, ko sniedz dažādas kategorijas, un piedāvā to ģimenes automobilī ar 5 līdz 7 sēdvietām. Daudzpusīgs, gatavs piedzīvojumiem un pieejams, jaunais Jogger pilnībā iemieso Dacia garu.

KOMFORTS VISIEM PASAŽIERIEM
Otrajā rindā tika nodrošināti saliekamie galdi ar glāžu turētājiem un Isofix stiprinājuma sistēmas bērnu sēdeklīšiem. Trešā rinda piedāvā rekordlielu pieejamību ar diviem atsevišķiem sēdekļiem ar roku balstiem, nodrošinot bezkompromisu vietu diviem pieaugušajiem ar plašu vietu kājām. Uzglabāšanas vietas ir sadalītas visā salonā visu pasažieru labā. Dacia Jogger pievieno jaunu dimensiju borta pieredzei.

JUMS PATIKS TĀLIE BRAUCIENI
Ceļojiet maksimāli ērti! Izmantojiet savas iecienītākās lietotnes tieši 8 collu skārienekrānā, nenovēršot skatienu no ceļa.

MODULĀRS IZKĀRTOJUMS
Jaunais Dacia Jogger pielāgojas jūsu ikdienas dzīvei. Vai pievienosies jūsu draugi? Pārkārtojiet telpu vienā mirklī, izmantojot 2/3-1/3 attiecībā salokāmo otrās rindas sēdekli un divus salokāmus un individuāli izņemamus trešās rindas sēdekļus. Lai uzkostu ceļā, salona aizmugurē izvelciet divus regulējamus galdiņus. Vēlaties maksimālu komfortu trešajā rindā? Izmantojiet roku balstus ar praktisku glāžu turētāju. Nepieciešams kaut ko pārvest?

TELPAS MEKLĒJUMOS
Ērtības, ko sniedz lielais bagāžas nodalījums, ietilpīgās uzglabāšanas vietas un 64 Dacia Jogger salona konfigurācijas, jūs pavadīs ik braucienā.

LABĀKAIS NO DACIA
Dacia Jogger piedāvā labākās Dacia tehnoloģijas. Jaunās paaudzes braukšanas palīgsistēmas garantē drošību un padara ikdienas braucienus daudz vienkāršākus un vieglākus.

Plašas konfigurēšanas iespējas

Jaunais Dacia Jogger ir pieejams ar 5 vai 7 ērtiem sēdekļiem un piedāvā perfektu komforta un daudzpusības apvienojumu! Plānojiet savus braucienus tā, kā jums ērtāk, un izmantojiet plašās salona konfigurēšanas iespējas.

CEĻOJIET KOPĀ AR ĢIMENI
Izbaudiet komfortu, ceļojot kopā ar ģimeni vai draugiem, pateicoties 7 ērtām sēdvietām. Aizmugurē jūsu pasažieriem būs pietiekami daudz vietas  gan 2., gan 3. rindā. Jaunā Dacia Jogger septiņvietīgā versija pielāgosies jūsu vēlmēm! Ja nepieciešams, demontējiet 3. sēdekļu rindu un izmantojiet ietilpīgu bagāžas nodalījumu, ņemot līdzi visu nepieciešamo

BRAUCIET PRAKTISKI
Jaunā Dacia Jogger salonā ērti iekārtosies 5 braucēji. Papildus daudzajiem uzglabāšanas nodalījumiem jūsu rīcībā ir ietilpīgs bagāžas nodalījums, kas, nolokot aizmugurējos sēdekļus, nodrošina 1819 litru tilpumu.

Daudzveidība izvēlē

MODULĀRI JUMTA RELIŅI
Atpūta ar ģimeni? Sportiska nedēļas nogale? Nekādu ierobežojumu! Piestipriniet savu ekipējumu tieši jumta reliņiem vai uzstādiet jumta bagāžnieku ar vienu rokas kustību. Aiziet!

24 LITRU TILPUMS UZGLABĀŠANAI
Jaunais Dacia Jogger ir brīnišķīgs piemērs tam, cik draudzi praktiski uzglabāšanas nodalījumi var būt pieejami pilnīgi visiem pasažieriem.

BĪDĀMI GALDIŅI
Mēs esam parūpējušies par visu pasažieru ērtībām! Telpu salona aizmugurē jūs varat iekārtot atbilstoši savām vajadzībām, to aprīkojot, piemēram, ar bīdāmiem galdiņiem.

MEDIA CONTROL
Media Control sistēma, kas aprīkota ar dokstaciju jūsu viedtālrunim, integrētu 3,5 collu ekrānu vadītājam, vadības rīkiem uz stūresrata un diviem skaļruņiem, padarīs jūsu braucienus vieglākus un patīkamākus. Paplašiniet savas iespējas, pieslēdzot jūsu viedtālruni ar Bluetooth® starpniecību, un izmantojiet Dacia Media Control lietotni. Iegūstiet parocīgu piekļuvi navigācijai un savai iecienītajai mūzikai!

MEDIA DISPLAY
Brauciet tālāk, izmantojot Media Display. 4 skaļruņi un lielais 8 collu skārienekrāns garantē perfektu visu iebūvēto funkciju pārskatu. Intuitīvā saskarne ir saderīga ar Bluetooth®, kā arī Android AutoTM un Apple CarPlayTM.

MEDIA NAV
Radio, multimediji, Android AutoTM un Apple CarPlayTM saderība pislēdzot tālruni ar USB kabeli ... Izbaudiet vēl augstāku skaņas kvalitāti, klausoties savu iecienīto mūziku, skanējumu nodrošinot 6 skaļruņiem. Būtiskajam aprīkojumam esam pievienojuši arī borta navigācijas sistēmu. Media Nav ir viss, kas nepieciešams jūsu ceļojumiem!

LED TUVĀS GAISMAS
Jūsu drošība ir mūsu prioritāte! Lai kādi būtu braukšanas apstākļi, jaunā Dacia Jogger lukturi ieslēgsies automātiski, nodrošinot optimālu redzamību.

ELEKTRISKĀ STĀVBREMZE
Vieglāk lietojama, elektriskā stāvbremze ikdienas braucienus padara vienkāršākus un ērtākus.

KEYLESS ENTRY KARTE
Atvērt jaunā Dacia Jogger durvis vai iedarbināt tā dzinēju ir vienkāršāk par vienkāršu. Tikai ielieciet bezatslēgas piekļuves karti savā kabatā vai somiņā.

Brauciet bez raizēm

Drošības un braukšanas palīgsistēmas

VAIRĀK NEKĀ VERSIJA – TAS IR SIMBOLS

EXTENDED GRIP ĻAUS IEKAROT JEBKURUS CEĻUS
Kurš gan nav iekūlies nepatikšanās uz dubļaina vai sniegota ceļa, sapņojot par visu riteņu piedziņu?

Dacia Jogger Extreme ir aprīkots ar Extended Grip tehnoloģiju, kas nodrošina labāku saķeri sarežģītos braukšanas apstākļos.

Aktivizējot sistēmu, tā seko paātrinājumam, dinamiski pārdalot griezes momentu starp riteņiem, un ļauj riepām labāk ieķerties ceļa segumā neatkarīgi no tā, vai to klāj smiltis, sniegs vai dubļi.

IZTEIKSMĪGĀKS UN IZSMALCINĀTĀKS DIZAINS

IZTURĪGI MATERIĀLI

Gumijas paklājiņi

Sliekšņu uzlikas

Izturīgs krāsojums

Auduma apdare MicroCloud

ORIĢINĀLIE PIEDERUMI AKTĪVAI ATPŪTAI

Atklājiet aktīvās atpūtas piederumu* klāstu, ko Dacia ir izstrādājusi un izgatavojusi tieši jums!

DACIA KEMPINGA KOMPLEKTS
Izbaudiet laiku dabā! Izvēlieties komplektu ar trīs-vienā gultu un saliekamo matraci – to visu ir viegli salikt un izjaukt.

GAISMAS NECAURLAIDĪGAS ŽALŪZIJAS – PILNS KOMPLEKTS
Mierīgi guliet savā Jogger, pasargājot sevi no ārējās gaismas un ziņkārīgo acīm. Žalūzijas lieliski pieguļ visiem 8 logiem – tās ir viegli salikt un izjaukt.

TELTS BAGĀŽAS NODALĪJUMĀ – TRĪSVIETĪGA, VIENDAĻĪGA
Dacia telts ir lieliski piemērota, lai pavadītu jūs visos braucienos kopā ar ģimeni un draugiem. Tā ir piestiprināta pie bagāžas nodalījuma durvīm un veido plašu dzīvojamo telpu automobiļa aizmugurē.

*piederumi aktīvai atpūtai drīz būs pieejami visām Jogger versijām!

Piemērota izmēra ģimenes auto