JOGGER

Septiņvietīgais ģimenes automobilis, kurā ir pārdomāts pilnīgi viss

DACIA JOGGER - jauns ģimenes SUV. Dacia Jogger priekšpuses profilu veido plašs, tikai Dacia zīmolam raksturīgs režģis, masīvi auto spārni un skulpturāls, horizontāls pārsegs. Tā vienā plaknē esošie riteņi un aizmugurē novietotais spoilers rada dinamisku sajūtu. Vertikālie aizmugurējie lukturi vizuāli palielina bagāžnieka durvju platumu. To krītošā līnija uzsver aizmugures spārnu zonas, tādējādi izceļot riteņus. Pateicoties jumta sliedēm, masīvajām riteņu arkām un augstajam klīrensam (200 mm bez kravas), Dacia Jogger ir piemērots auto, lai dotos izbraucienos brīvā dabā. Efektīvi un ekonomiski motori.Ceļojiet ar prieku! Jaunākās paaudzes braukšanas palīgsistēmas garantē drošību un stabilus manevrus.

Jaunajā JOGGER mēs visu esam pārdomājuši! Dacia Jogger modelis, kura garums ir 4,55 m un kuram ir plaša 2,9 m garenbāze, ir ietilpīgākais modelis tirgū. Otrās un trešās rindas sēdekļi ir veidoti tā, lai nodrošinātu komfortu, ņemot vērā to, ka tiem ir tāds pats sēdekļa augstums kā priekšā (758 mm) un ir daudz vietas kājām un ceļgaliem. Pateicoties otrās rindas sēdekļu noliekšanas mehānismam, piekļuve Dacia Jogger trešās rindas sēdekļiem ir labākā no iespējamajām – 855 mm brīvo griestu augstums un 127 mm ceļgala rādiuss trešajā rindā, lai tur ērti varētu justies divi pieaugušie, ir vieni no labākajiem rādītājiem septiņvietīgo automobiļu tirgū. Līdz 7 sēdvietām, bagāžas nodalījuma ietilpība no 607 līdz 1819 litriem, 56 salona konfigurācijas. Salona aizmugurē bērni var pielāgot telpu atbilstoši savām vēlmēm, kā arī izmantot saliekamos galdiņus.

Dacia Media Control – tehnoloģija, kas vienmēr ir rokas stiepiena attālumā! Kontrolējiet audio sistēmu tieši no stūres vai izmantojiet radio saskarni tālruņa ekrānā. Ar šī risinājuma palīdzību ir viegli izmantot arī navigāciju un ceļot bez liekiem pārsteigumiem. Android Auto™ un Apple Carplay™. Pievienojiet viedtālruni ar Bluetooth®, lai izmantotu savas iecienītākās lietotnes tieši Jaunā JOGGER 8 collu centrālajā ekrāna. Dacia Jogger modelī, atkarībā no tirgus, tiek piedāvātas papildu funkcijas. Pieejamās papildu funkcijas ir apsildāmi priekšējie sēdekļi, automātiskais gaisa kondicionētājs ar digitālo displeju, brīvroku atslēgu karte ar bagāžas nodalījuma attālinātas atslēgšanas un apgaismojuma ieslēgšanas funkciju, lai palīdzētu atrast jūsu Dacia Jogger arī naktī. Kā arī automātiskie logu tīrītāji, elektriskā stāvbremze, atpakaļskata kamera, aklās zonas palīgsistēma, kā arī priekšējā/aizmugurējā palīgsistēma automobiļa novietošanai stāvvietā.

Plašas konfigurēšanas iespējas

Jaunais Dacia Jogger ir pieejams ar 5 vai 7 ērtiem sēdekļiem un piedāvā perfektu komforta un daudzpusības apvienojumu! Plānojiet savus braucienus tā, kā jums ērtāk, un izmantojiet plašās salona konfigurēšanas iespējas.

CEĻOJIET KOPĀ AR ĢIMENI
Izbaudiet komfortu, ceļojot kopā ar ģimeni vai draugiem, pateicoties 7 ērtām sēdvietām. Aizmugurē jūsu pasažieriem būs pietiekami daudz vietas  gan 2., gan 3. rindā. Jaunā Dacia Jogger septiņvietīgā versija pielāgosies jūsu vēlmēm! Ja nepieciešams, demontējiet 3. sēdekļu rindu un izmantojiet ietilpīgu bagāžas nodalījumu, ņemot līdzi visu nepieciešamo

BRAUCIET PRAKTISKI
Jaunā Dacia Duster salonā ērti iekārtosies 5 braucēji. Papildus daudzajiem uzglabāšanas nodalījumiem jūsu rīcībā ir ietilpīgs bagāžas nodalījums, kas, nolokot aizmugurējos sēdekļus, nodrošina 1819 litru tilpumu.

Daudzveidība izvēlē

MODULĀRI JUMTA RELIŅI
Atpūta ar ģimeni? Sportiska nedēļas nogale? Nekādu ierobežojumu! Piestipriniet savu ekipējumu tieši jumta reliņiem vai uzstādiet jumta bagāžnieku ar vienu rokas kustību. Aiziet!

24 LITRU TILPUMS UZGLABĀŠANAI
Jaunais Dacia Jogger ir brīnišķīgs piemērs tam, cik draudzi praktiski uzglabāšanas nodalījumi var būt pieejami pilnīgi visiem pasažieriem.

BĪDĀMI GALDIŅI
Mēs esam parūpējušies par visu pasažieru ērtībām! Telpu salona aizmugurē jūs varat iekārtot atbilstoši savām vajadzībām, to aprīkojot, piemēram, ar bīdāmiem galdiņiem.

MEDIA CONTROL
Media Control sistēma, kas aprīkota ar dokstaciju jūsu viedtālrunim, integrētu 3,5 collu ekrānu vadītājam, vadības rīkiem uz stūresrata un diviem skaļruņiem, padarīs jūsu braucienus vieglākus un patīkamākus. Paplašiniet savas iespējas, pieslēdzot jūsu viedtālruni ar Bluetooth® starpniecību, un izmantojiet Dacia Media Control lietotni. Iegūstiet parocīgu piekļuvi navigācijai un savai iecienītajai mūzikai!

MEDIA DISPLAY
Brauciet tālāk, izmantojot Media Display. 4 skaļruņi un lielais 8 collu skārienekrāns garantē perfektu visu iebūvēto funkciju pārskatu. Intuitīvā saskarne ir saderīga ar Bluetooth®, kā arī Android AutoTM un Apple CarPlayTM.

MEDIA NAV
Radio, multimediji, Android AutoTM un Apple CarPlayTM saderība pislēdzot tālruni ar USB kabeli ... Izbaudiet vēl augstāku skaņas kvalitāti, klausoties savu iecienīto mūziku, skanējumu nodrošinot 6 skaļruņiem. Būtiskajam aprīkojumam esam pievienojuši arī borta navigācijas sistēmu. Media Nav ir viss, kas nepieciešams jūsu ceļojumiem!

LED TUVĀS GAISMAS
Jūsu drošība ir mūsu prioritāte! Lai kādi būtu braukšanas apstākļi, jaunā Dacia Jogger lukturi ieslēgsies automātiski, nodrošinot optimālu redzamību.

ELEKTRISKĀ STĀVBREMZE
Vieglāk lietojama, elektriskā stāvbremze ikdienas braucienus padara vienkāršākus un ērtākus.

KEYLESS ENTRY KARTE
Atvērt jaunā Dacia Jogger durvis vai iedarbināt tā dzinēju ir vienkāršāk par vienkāršu. Tikai ielieciet bezatslēgas piekļuves karti savā kabatā vai somiņā.

Brauciet bez raizēm

Drošības un braukšanas palīgsistēmas

Piemērota izmēra ģimenes auto

JOGGER EXTREME

Universāls Dacia ģimenes automobilis vēl jaudīgākā un drosmīgākā izpildījumā.

VAIRĀK NEKĀ VERSIJA – TAS IR SIMBOLS

EXTENDED GRIP ĻAUS IEKAROT JEBKURUS CEĻUS
Kurš gan nav iekūlies nepatikšanās uz dubļaina vai sniegota ceļa, sapņojot par visu riteņu piedziņu?

Dacia Jogger Extreme ir aprīkots ar Extended Grip tehnoloģiju, kas nodrošina labāku saķeri sarežģītos braukšanas apstākļos.

Aktivizējot sistēmu, tā seko paātrinājumam, dinamiski pārdalot griezes momentu starp riteņiem, un ļauj riepām labāk ieķerties ceļa segumā neatkarīgi no tā, vai to klāj smiltis, sniegs vai dubļi.

IZTEIKSMĪGĀKS UN IZSMALCINĀTĀKS DIZAINS

IZTURĪGI MATERIĀLI

Gumijas paklājiņi

Sliekšņu uzlikas

Izturīgs krāsojums

Auduma apdare MicroCloud

ORIĢINĀLIE PIEDERUMI AKTĪVAI ATPŪTAI

Atklājiet aktīvās atpūtas piederumu* klāstu, ko Dacia ir izstrādājusi un izgatavojusi tieši jums!

DACIA KEMPINGA KOMPLEKTS
Izbaudiet laiku dabā! Izvēlieties komplektu ar trīs-vienā gultu un saliekamo matraci – to visu ir viegli salikt un izjaukt.

GAISMAS NECAURLAIDĪGAS ŽALŪZIJAS – PILNS KOMPLEKTS
Mierīgi guliet savā Jogger, pasargājot sevi no ārējās gaismas un ziņkārīgo acīm. Žalūzijas lieliski pieguļ visiem 8 logiem – tās ir viegli salikt un izjaukt.

TELTS BAGĀŽAS NODALĪJUMĀ – TRĪSVIETĪGA, VIENDAĻĪGA
Dacia telts ir lieliski piemērota, lai pavadītu jūs visos braucienos kopā ar ģimeni un draugiem. Tā ir piestiprināta pie bagāžas nodalījuma durvīm un veido plašu dzīvojamo telpu automobiļa aizmugurē.

*piederumi aktīvai atpūtai drīz būs pieejami visām Jogger versijām!