SANDERO

Iepazīsti Sandero

Izteiksmīgs siluets un no jauna projektētā virsbūves priekšdaļa ar akcentējošajām Y formas diožu lukturu gaismas līnijām atklāj Jaunā Dacia Sandero pilnībā pārstrādāto dizainu. Efektīvs interjers, ietilpīgs bagāžnieks un praktiski nodalījumi. Jaunais Dacia Sandero viegli piemērosies jūsu ikdienas pienākumiem, lai jūsu braucienus padarītu vēl patīkamākus.

Vai jūtaties noguruši, pūloties saglabāt modrību? Atpūtieties! Mūsu braukšanas palīgsistēmas jūs pavadīs visa brauciena laikā, lai pasargātu un padarītu vienkāršākus jūsu ikdienas maršrutus: Aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma (AEBS), E-call sistēma (ārkārtas izsaukumiem), Palīgs parkošanai uz priekšu un atpakaļgaitā, atpakaļgaitas kamera, Aklo zonu kontroles sistēma, Palīgsistēma kustības uzsākšanai pret kalnu, Automātiskā stāvbremze, Ātruma regulators-ierobežotājs, Elektriskais stūres pastiprinātājs.

Vienkārša lietošana un universālums

NO JAUNA PROJEKTĒTS PRIEKŠĒJAIS PANELIS
Jaunā veidā organizētais instrumentu panelis vienuviet apvieno visas svarīgākās Sandero vadības ierīces.

STŪRES REGULĒŠANA
Izmantojot jauno funkciju, jūs ar vienu vienkāršu kustību varat noregulēt stūresrata pozīciju augstumā un dziļumā, tā sev jaunajā Sandero nodrošinot optimālu sēdpozīciju.

OPTIMĀLS TERMISKAIS KOMFORTS
Ceļojumā laikā kontrolējiet salona gaisa temperatūru un izbaudiet optimālu komfortu, pateicoties automātiskajai gaisa kondicionēšanas sistēmai.

KOMFORTABLA TELPA PASAŽIERIEM
Pateicoties vēl plašākai telpai plecu līmenī salona priekšējā daļā, kā arī lielākai vietai ceļgaliem aizmugurē, brauciens ar Sandero sniegs simtprocentīgu komfortu visiem pasažieriem.

PRAKTISKI GLABĀŠANAS NODALĪJUMI
Mobilais telefons, atslēgas, brilles, maks… Iekārtojiet savu ikdienas dzīvi, izmantojot daudzos glabāšanas nodalījumus, kas izvietoti Sandero centrālajā konsolē.

IETILPĪGS BAGĀŽAS NODALĪJUMS
Šaubāties, cik daudz bagāžas varēsiet paņemt līdzi? Ar Sandero ietilpīgo bagāžas nodalījumu jūs varat doties ceļā, mierīgi ņemot līdzi visu, kas var būt nepieciešams.

ELEKTRISKAIS STŪRES PASTIPRINĀTĀJS
Izbaudiet vieglāku manevrēšanu un jūtieties drošāk pie stūres, pateicoties elektriskajam stūres pastiprinātājam.

DIOŽU TUVĀS GAISMAS LUKTURI
Lai nodrošinātu optimālu redzamību gan dienā, gan naktī jebkuros braukšanas apstākļos, jūsu Sandero Stepway diožu lukturi ieslēgsies automātiski. Savukārt logu tīrītāju automātiskās darbības režīms auto vadīšanu padarīs vienkāršāku.

KEYLESS ENTRY
Atslēdziet automobili un iedarbiniet dzinēju ar Keyless Entry karti.

Modernas tehnoloģijas

MEDIA NAV*
Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, acis paturot uz ceļa. Tālrunis, radio, GPS navigācija, multivide... Pieslēdziet viedtālruni, izmantojot Bluetooth® vai audio un USB ligzdas. Izbaudiet augstas kvalitātes skaņu ar 6 iebūvētajiem skaļruņiem.

* Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.   

MEDIA DISPLAY*
Pateicoties piekļuvei jūsu iecienītajām lietotnēm lielajā 8 collu skārienjutīgajā ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, ceļojiet jūsu mīļākās mūzikas ritmā, skanējumu nodrošinot 4 iebūvētajiem skaļruņiem.

MEDIA CONTROL UN LIETOTNE DACIA MEDIA CONTROL
Pateicoties jaunajai multivides sistēmai Media Control ar radio un tālruņa pieslēgšanu ar Bluetooth®, jūs varat kontrolēt audio sistēmu ar stūresrata slēdžiem. Lai pie stūres būtu vēl ērtāk, lietotne Dacia Media Control ļauj ērti piekļūt iecienītākajai navigācijas sistēmai mobilajā tālrunī un ekrānā parāda radio saskarni. Priekšējās durvīs ir iebūvēti 2 skaļruņi.

Tas Jums ir pats svarīgākais!

EXPRESSION

Cena, sākot no 13 890 €

EXPRESSION

STEPWAY ESSENTIAL

Cena, sākot no 14 590 €

STEPWAY ESSENTIAL

STEPWAY EXPRESSION

Cena, sākot no 15 690 €

STEPWAY EXPRESSION

STEPWAY EXTREME

Cena, sākot no 17 290 €

STEPWAY EXTREME

Optimāla izmēra kompaktais automobilis