NORDE organizē pirmo virtuālo auto izstādi Latvijā / DACIA NORDE / Jaunumi

NORDE organizē pirmo virtuālo auto izstādi Latvijā

"Spītējot vīrusam, esam nākuši klajā ar inovāciju un piedāvājam visiem "Auto 2020" interesentiem aplūkot jaunākos automobiļus virtuālā izstādē, jo nevaram laist garām pavasari bez ikgadējās jaunāko auto modeļu prezentācijas," stāsta "Norde" izpilddirektors Didzis Bremze.

Ņemot vērā situāciju pasaulē un Latvijā, kas saistīta ar koronavīrusa COVID-19 pandēmiju, starptautiskās auto industrijas izstādes "Auto 2020" norise tiek pārcelta uz 25. – 29. septembri. Tomēr "Norde" nolēmusi virtuālās izstādes laikā prezentēt gan jaunākos "Nissan", "Renault" un "Dacia" modeļus, gan demonstrēt jau zināmus šo auto marku transportlīdzekļus un visas virtuālās izstādes laikā nodrošināt dzīvu saziņu un tiešsaistes konsultācijas.

Didzis Bremze par virtuālo izstādi saka: "Šis būs pasākums, kurā neklātienē apskatīt un izvērtēt vieglos automobiļus un komerctransportu. Katram interesentam būs iespēja uzdot jautājumus konsultantiem, noskaidrot spēkratu tehniskos parametrus un veiktspēju, kā arī uzzināt visu interesējošo par "Nissan", "Renault" un "Dacia" auto modeļiem. Vēlamies, lai virtuālā pieredze ir salīdzināma ar klātienes izstādes iespaidiem."

Virtuālās izstādes laikā tās apmeklētājiem būs iespēja aplūkot jaunākos automobiļus – "Nissan JUKE", "Renault CAPTUR", "Renault CLIO" un "Renault KOLEOS", tāpat būs iespēja aplūkot arī "Nissan QASHQAI", "Nissan X-TRAIL" un "Dacia LPG". Tiks demonstrēts arī "Renault" komerctransports, ko pārstāvēs "Renault TRAFIC" feislifta modelis un jaunais "Renault MASTER" modelis. Būs iespēja aplūkot videi draudzīgo "Nissan LEAF" un "Renault" jaunumu – modeli "ZOE".

Tiešsaistes auto izstādi var apmeklēt "Norde" Facebook lapā facebook.com/NordeAuto/ piektdien, 17.aprīlī no plkst. 14.00. un aktīvi iesaistīties, sekojot prezentācijām un uzdodot interesējošos jautājumus. Tomēr apzinoties cilvēku aizņemtību arī šajā laika periodā, nodrošināsim iespēju apskatīt jaunos un jau iemīļotos automašīnu modeļus cilvēkiem ērtā laikā, saglabājot virtuālo auto izstādi mūsu Facebook lapā!

"Norde" informē, ka autosalons, autoserviss un virsbūvju krāsošanas nodaļa strādā ierastajā režīmā, taču ievērojot obligātos drošības pasākumus pandēmijas laikā.

Pieteikties jaunumu saņemšanai