Uzņēmums E.Leclerc Location saņēmis pirmās 100% elektriskās Dacia Spring automašīnas / DACIA NORDE / Jaunumi

Uzņēmums E.Leclerc Location saņēmis pirmās 100% elektriskās Dacia Spring automašīnas

Ekonomiski pieejamāko elektrisko automašīnu tirgū tagad ir iespējams iznomāt par 5 EUR dienā bez ilgtermiņa līgumsaistībām. *

Ivrī pie Sēnas / Buloņa-Bilankūra – 2021. gada 6. aprīlis. Četrus mēnešus pēc paziņojuma par E.Leclerc un Groupe Renault partnerības uzsākšanu ar mērķi paātrināt elektromobiļu izmantošanu pirmie Dacia Spring automobiļi jau ir pieejami nomai 510 E.Leclerc nomas aģentūrās Francijā. Svinīgā nomas programmas atklāšana norisinājās E.Leclerc Centre ēkā Orlī, piedaloties Groupe Renault izpilddirektoram Lukam de Meo un E.Leclerc Centers Stratēģiskās komitejas priekšsēdētājam Mišelam-Eduardam Leklerkam. Dacia Spring nomas cena vienai dienai būs 5 EUR, un šajā summā ietilpst apdrošināšanas un apkopes izmaksas, turklāt noma ir pieejama bez ilgtermiņa līgumsaistībām. Tādējādi autovadītājiem Francijā būs iespēja izmantot elektromobilitātes sniegtās priekšrocības par vēl nebijušu cenu.

Dacia Spring pašlaik pieejama tikai E.Leclerc klientiem
Līdz pavasara beigām E.Leclerc nomas aģentūras saņems visus pasūtītos Dacia Spring un Renault ZOE modeļus**. Pateicoties Dacia Spring*** un Renault ZOE pievilcīgajām nomas izmaksām, attiecīgi 5 un 6 eiro dienā, elektromobiļi visā Francijā kļūs daudz pieejamāki, turklāt par ļoti izdevīgām cenām. E.Leclerc nomas aģentūru klienti būs pirmie, kam būs iespēja izmēģināt jaunāko Dacia modeli. Savukārt iegādes pasūtījumiem privātpersonām šis modelis ir pieejams kopš 20. marta ar iespēju saņemt to jau šī gada rudenī.

“Man ir liels gandarījums, ka šī partnerība uzņem apgriezienus E.Leclerc nomas aģentūrās, kuras sāk piedāvāt nu arī Dacia Spring un Renault ZOE automobiļus. Kopā ar E.Leclerc Centres mēs cenšamies padarīt elektromobilitāti pieejamāku pēc iespējas plašākam klientu lokam, pateicoties cenai, praktiskumam un tuvumam. Esmu pārliecināts, ka rītdienas mobilitāte kļūs par ekosistēmas sastāvdaļu, pateicoties šādām lietderīgām, konkrētām un praktiskām partnerībām kā šī,” uzsvēra Luka de Meo, Groupe Renault izpilddirektors.

“Esmu ļoti gandarīts, ka šodien tiek īstenota mūsu apņemšanās uzlabot elektromobiļu pieejamību Francijā. Šī apņemšanās ir cieši saistīta arī ar E.Leclerc politiku par vidi un pirktspēju. Esam lepni, ka varam to darīt kopā ar Groupe Renault un šī uzņēmuma zīmolu Dacia. Es uzskatu, ka šis ir svarīgs brīdis abiem uzņēmumiem, un mūsu piedalīšanās šodienas pasākumā kalpo tam kā apliecinājums. Kopā mēs padarām elektroenerģiju pieejamu ikvienam,” norādīja Mišels-Eduards Leklerks, E.Leclerc Centres Stratēģiskās komitejas priekšsēdētājs.

2010. gadā E.Leclerc un Renault izveidoja elektromobilitātes programmu, piedāvājot vairākus pakalpojumus un izglītības programmas – veikalu autostāvvietu aprīkošana ar uzlādes iekārtām no 2011. gada, Renault ZOE transportlīdzekļu iegāde darbiniekiem no 2012. gada un “vēstnieku” klubu izveide ar mērķi veicināt mobilitāti 2013. gadā. Parakstot Francijas Satiksmes ministrijas izstrādāto “100 000 uzlādes staciju” hartu, uzņēmums E.Leclerc 2019. gada 12. oktobrī paziņoja par savu apņemšanos divu gadu laikā paplašināt esošo elektrisko uzlādes tīklu skaitu līdz 5000 vietām, savukārt līdz 2025. gadam – jau līdz 10 000 uzlādes vietām visā Francijā.

Dacia Spring un Renault ZOE – divi 100% elektriski pilsētas auto

Ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi un gandrīz 350 000 pārdotiem elektroauto Groupe Renault ir līderis elektromobiļu jomā Eiropā. Renault ZOE 2020. gadā bija pārdotākais elektriskais transportlīdzeklis Eiropā.

Dacia Spring un Renault ZOE – divi 100% elektriski pilsētas auto

Ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi un gandrīz 350 000 pārdotiem elektroauto Groupe Renault ir līderis elektromobiļu jomā Eiropā. Renault ZOE 2020. gadā bija pārdotākais elektriskais transportlīdzeklis Eiropā.

Groupe Renault ar Dacia zīmolu turpina attīstīt elektromobilitāti, pieturoties pie savas pārliecības piedāvāt mūsdienīgas automašīnas, kas nodrošina braucējiem būtiskāko. 100% elektriskais Dacia Spring ir īsta revolūcija – lētākais elektriskais pilsētas automobilis tirgū padara elektromobilitāti vēl pieejamāku. Aiz sava avantūriskā veidola tas slēpj rekordlielu ietilpību, uzticamu elektrisko piedziņu un pārliecinošu nobraukuma distanci. Tas viss padara šo modeli par universālu un praktisku pilsētas automašīnu. Dacia Spring nodrošina 230 km nobraukuma distanci atbilstoši WLTP un 305 km nobraukuma distanci atbilstoši WLTP City normatīviem (apstiprināšanas cikls pilsētas apstākļos), garantējot lietošanas daudzpusību gan pilsētā, gan ārpus tās.

Par E.Leclerc Movement

Ar 721 nomas aģentūru un 536 biedriem E.Leclerc ir vadošais mazumtirgotājs Francijā. 2019. gadā zīmola apgrozījums sasniedza 38,8 miljardus eiro (neskaitot degvielu). Zīmola vadošo pozīciju tirgū apstiprina arī 21,6% lielā tirgus daļa. Šāds sniegums ir rezultāts politikai, ko E.Leclerc Movement īsteno kopš tā izveides 1949. gadā – ikdienas centieni nodrošināt zemu cenu un sasniegt vienotu ekonomisko modeli, kura pamatā ir decentralizēta, kooperatīva un līdzdalīga organizācija. E.Leclerc Movement biedriem – neatkarīgajiem uzņēmējiem – ir viena un tā pati misija, proti, dot visiem iespēju dzīvot labāk, tērējot mazāk, izmantojot inovatīvas un atbildīgas iniciatīvas, nodrošinot zemākas cenas par salīdzināmu kvalitāti. Kā vietējo kopienu dalībnieki šie biedri veic ilgtspējīgus ieguldījumus, lai padarītu E.Leclerc Centres par vietām, kas ikdienā atbilst klientu vajadzībām un aizstāv viņu pirktspēju.

*Cenā iekļauta gan apdrošināšana, gan apkope.
**Kopā nodrošinot 4000 transportlīdzekļu – 3000 Dacia Spring un 1000 Renault ZOE automašīnas.
***Dienas nomas cenas norādītajiem vai līdzvērtīgiem modeļiem, neslēdzot līgumu uz kādu konkrētu laiku, izņemot nobraukuma izmaksas. Atkarībā no pieejamības nomas aģentūrās, kas piedalās šajā programmā. Iekļauta visu risku apdrošināšana. Nosacījumi pieejami nomu aģentūrās, kā arī vietnē www.location.leclerc.  

Piesakieties "NORDE" jaunumu saņemšanai un esiet pirmais, kas uzzin par NORDE aktuālākajiem piedāvājumiem , akcijāmun citiem NORDE notikumiem.

Pieteikties jaunumu saņemšanai