DUSTER

Izcili daudzpusīgs apvidus automobilis

Dacia leģendārais apvidus auto Duster ir ieguvis jaunu, spēkpilnu stilu. Tagad Duster ir ne vien daudzveidīgi izmantojams, bet kļuvis arī daudz pievilcīgāks. Šī modeļa vēsturē sākusies jauna ēra, neraugoties uz to, ka pasaulē pārdoti jau vairāk nekā miljons Duster automobiļu.

 • Duster priekšējās raksturīgās restes stiepjas līdz lukturiem, kas novietoti automašīnas tālākajos stūros un liek modelim izskatīties platākam.
 • Ikoniskā transportlīdzekļa dizains iegūst jaunas aprises, piemēram, raksturīgo gaismas parakstu, kas ir unikāls jaunajam Dacia klāstam.
 • Hromētās līnijas pārsegā uzsver automobiļa pārliecinošo stāju.
 • Palielinātā hromētas apdares aizsargplāksne pastiprina piedzīvojuma garu, turklāt tā ir izturīga pret skrāpējumiem, tāpēc vienmēr izskatīsies glīta.

Pateicoties īpaši atlasītiem materiāliem, tagad Duster piedāvā izteiktāku interjeru ar augstāka standarta apdari:

 • Interjers pārveidots ar jaunu augstas pozīcijas centrālo konsoli priekšpusē un jauno 8" skārienekrānu.
 • Durvju paneļi ietver stingras durvju atvilktnes un palīgierīces, kas ir daudz patīkamākas pieskārieniem.
 • Jaunā apdare ir ērta, mūsdienīga 3D austa un ar top izšuvumiem.
 • Īsāka jauna pārnesumu pārslēga svira ar sportisku satīna apdari un hromētiem ieliktņiem.
 • Atkarībā no versijas, stūrei var piedāvāt "Soft Feel" apdari, kas ir gan kvalitatīvāka, gan tā pieškir salonam ekspluzīvāku izskatu.

Duster sānu skats izceļ automašīnas kā SUV izskatu:

 • Paaugstinātā viduslīnija rada spēka iespaidu un liecina par braucēju aizsardzību.
 • Vējstikls ir pavirzīts uz priekšu par 100 mm salīdzinājumā ar līdzšinējo Duster, līdz ar to salons ir garāks un izskatās plašāks.
 • Jauni alumīnija jumta reliņi – apvidus auto tipiska pazīme – turpina vējstikla līniju, līdz ar to piešķir Jaunajam Duster dinamisku profilu.
 • 17” riteņi un iespaidīgas riteņu arkas. • Melnas spārnu arku apdares pastiprina piedzīvojumu meklētāja raksturu.

Duster aizmugurē horizontālas pārsega līnijas un tālākajos stūros novietotās gaismas uzsver auto solīdo izskatu. To papildina aizmugures lukturu signatūra – četri sarkani kvadrāti, kā arī plašāka un izteiksmīgāka aizmugures aizsargplāksne.

Ļoti praktisks piederumu klāsts... par vēl konkurētspējīgāku cenu. Duster piedāvā virkni jaunu, lietotājam draudzīgu piederumu, kas izceļ modeļa SUV dizainu:

 • Automašīnai tagad ir pieejams jauns vilces āķis, kuru ātri var noņemt bez instrumentiem. Tas ir pilnībā noslēpts, kad tiek noņemts tā lodveida gals.
 • Priekšējie un aizmugurējie stieņi, kas pieskaņoti priekšējām un aizmugurējām aizsargplāksnēm, papildina visu ārējo izskatu un SUV stilu.
 • Vēl viena iezīme, kas izceļ Duster piedzīvojumu akreditācijas datus, ir jauni, eleganti integrēti sānu sliekšņi, kas ir ideāli piemēroti jumta šķērstieņu uzstādīšanai.

2 unikālas multimediju sistēmas

MEDIA NAV*
Tālrunis, radio, GPS navigācija, atjaunināta 4x4 Monitor sistēma (4x4 versijai), multivide... Pievienojiet viedtālruni ar Bluetooth® vai USB, un piekļūstiet informācijai, nenovēršot skatienu no ceļa. Izmantojiet 8 collu skārienekrānu un viedtālruņa replicēšanas funkciju, to pieslēdzot ar USB kabeli. 6 iebūvētie skaļruņi nodrošina augstas kvalitātes skaņu, lai, klausoties iecienīto mūziku, jūs gūtu neaizmirstamus iespaidus.

* Savietojamība ar Android Auto un Apple CarPlay™

MEDIA DISPLAY*
Pateicoties viedtālruņa replicēšanai Media Display multimediju sistēmā, to pieslēdzot ar vadu, izbaudiet savas iecienītākās lietotnes jaunā  Dacia Duster 8 collu skārienekrānā: tālrunis, radio, atjaunināts 4x4 Monitor (4x4 versijai)... Ar 4 iebūvētiem skaļruņiem ceļojiet savu iecienītāko melodiju ritmā.

Komforts jebkurā apvidū

LIELS 8 COLLU SKĀRIENEKRĀNS
Vēl lielākam komfortam multimediju sistēma ir aprīkota ar 8 collu skārienekrānu, kas atvieglo informācijas lasīšanu.

ERGONOMISKA CENTRĀLĀ KONSOLE
Centrālā konsole ar divām USB kontaktligzdām priekšā un divām aizmugurē, dzērienu turētājs un bīdāms roku balsts ar 1,1 litru uzglabāšanas nodalījumu nodrošina komfortu un optimāli organizētu telpu.

AUTOMĀTISKĀ KLIMATA IEKĀRTA
Pielāgojiet temperatūru atbilstoši savām vēlmēm un izbaudiet perfektu termisko komfortu!

MULTIVIEW KAMERA
MultiView kameru sistēma ietver 4 kameras (priekšējo, aizmugurējo un sānu). Tā nodrošina vēl lielāku precizitāti manevrēšanas laikā, savukārt parkojoties, tā aktivizējas automātiski, kad ieslēdzat atpakaļgaitu. Jūs varat to ieslēgt arī manuāli.

* Savietojamība ar Android Auto un Apple CarPlay™

VIEDTĀLRUŅA REPLICĒŠANA
Zvaniet, izmantojiet GPS navigāciju, klausieties mūziku no sava iecienītā atskaņošanas saraksta... Vienkārši pievienojiet viedtālruni un piekļūstiet visām savām lietotnēm multimediju sistēmas 8 collu skārienekrānā*.

KEYLESS ENTRY KARTE
Aizņemtas rokas? Nekādu problēmu! Atslēdziet jauno Dacia Duster un iedarbiniet dzinēju, izmantojot bezatslēgas piekļuvi.

SISTĒMA 4X4 MONITOR*
Lai palīdzētu jums vadīt jauno Dacia Duster īpaši sarežģītos apstākļos, multimediju sistēma 8 collu skārienekrānā jums parādīs visu nepieciešamo informāciju: slīpuma leņķi, sagāzumu, kompasu, altimetru un ātruma kontroli, braucot no kalna.

* Pieejams 4x4 versijā
** 3PMSF apzīmējums

210 MM KLĪRENSS*
Droši brauciet nelīdzenā un slidenā apvidū, pateicoties jaunā Dacia Duster bezceļa veiktspējai un iespaidīgajam 210 mm klīrensam.

VISSEZONAS RIEPAS*
Netīrs ceļš? Apsnigusi iela? Apgrūtināta braukšana? Nekādu problēmu! Ar riepām**, kas nodrošina uzlabotu saķeri, jūs pie jaunā Dacia Duster stūres neapturēs pilnīgi nekas.

Apvidus auto, kas radīts Jūsu drošībai

EXPRESSION

Cena, sākot no 15 990 €

EXPRESSION

JOURNEY

Cena, sākot no 17 590 €

JOURNEY

EXTREME

Cena, sākot no 19 090 €

EXTREME

Optimālu izmēru SUV

DUSTER EXTREME

Izcelieties ar Duster Extreme – spilgta izskata SUV, kas ir gatavs piedzīvojumiem.

IZTEIKSMĪGS UN HARIZMĀTISKS DIZAINS

EXPRESSION

Cena, sākot no 15 990 €

EXPRESSION

JOURNEY

Cena, sākot no 17 590 €

JOURNEY

EXTREME

Cena, sākot no 19 090 €

EXTREME

VĒL LIELĀKA IZTURĪBA

Riteņu arku aizsardzība

Gumijas paklājiņi

Izturīgs krāsojums