DUSTER

DACIA DUSTER EXTREME - JAUNA IZCILĀ SUV VERSIJA

Dacia Duster Extreme – patiesa ceļotāja gara izpausme. Uzticams ceļabiedrs ģimenei, kas gatava jauniem piedzīvojumiem.

2 unikālas multimediju sistēmas

MEDIA NAV*
Tālrunis, radio, GPS navigācija, atjaunināta 4x4 Monitor sistēma (4x4 versijai), multivide... Pievienojiet viedtālruni ar Bluetooth® vai USB, un piekļūstiet informācijai, nenovēršot skatienu no ceļa. Izmantojiet 8 collu skārienekrānu un viedtālruņa replicēšanas funkciju, to pieslēdzot ar USB kabeli. 6 iebūvētie skaļruņi nodrošina augstas kvalitātes skaņu, lai, klausoties iecienīto mūziku, jūs gūtu neaizmirstamus iespaidus.

* Savietojamība ar Android Auto un Apple CarPlay™

MEDIA DISPLAY*
Pateicoties viedtālruņa replicēšanai Media Display multimediju sistēmā, to pieslēdzot ar vadu, izbaudiet savas iecienītākās lietotnes jaunā  Dacia Duster 8 collu skārienekrānā: tālrunis, radio, atjaunināts 4x4 Monitor (4x4 versijai)... Ar 4 iebūvētiem skaļruņiem ceļojiet savu iecienītāko melodiju ritmā.

VĒL LIELĀKA IZTURĪBA

Riteņu arku aizsardzība

Gumijas paklājiņi

Izturīgs krāsojums

Komforts jebkurā apvidū

LIELS 8 COLLU SKĀRIENEKRĀNS
Vēl lielākam komfortam multimediju sistēma ir aprīkota ar 8 collu skārienekrānu, kas atvieglo informācijas lasīšanu.

ERGONOMISKA CENTRĀLĀ KONSOLE
Centrālā konsole ar divām USB kontaktligzdām priekšā un divām aizmugurē, dzērienu turētājs un bīdāms roku balsts ar 1,1 litru uzglabāšanas nodalījumu nodrošina komfortu un optimāli organizētu telpu.

AUTOMĀTISKĀ KLIMATA IEKĀRTA
Pielāgojiet temperatūru atbilstoši savām vēlmēm un izbaudiet perfektu termisko komfortu!

MULTIVIEW KAMERA
MultiView kameru sistēma ietver 4 kameras (priekšējo, aizmugurējo un sānu). Tā nodrošina vēl lielāku precizitāti manevrēšanas laikā, savukārt parkojoties, tā aktivizējas automātiski, kad ieslēdzat atpakaļgaitu. Jūs varat to ieslēgt arī manuāli.

* Savietojamība ar Android Auto un Apple CarPlay™

VIEDTĀLRUŅA REPLICĒŠANA
Zvaniet, izmantojiet GPS navigāciju, klausieties mūziku no sava iecienītā atskaņošanas saraksta... Vienkārši pievienojiet viedtālruni un piekļūstiet visām savām lietotnēm multimediju sistēmas 8 collu skārienekrānā*.

KEYLESS ENTRY KARTE
Aizņemtas rokas? Nekādu problēmu! Atslēdziet jauno Dacia Duster un iedarbiniet dzinēju, izmantojot bezatslēgas piekļuvi.

SISTĒMA 4X4 MONITOR*
Lai palīdzētu jums vadīt jauno Dacia Duster īpaši sarežģītos apstākļos, multimediju sistēma 8 collu skārienekrānā jums parādīs visu nepieciešamo informāciju: slīpuma leņķi, sagāzumu, kompasu, altimetru un ātruma kontroli, braucot no kalna.

* Pieejams 4x4 versijā
** 3PMSF apzīmējums

210 MM KLĪRENSS*
Droši brauciet nelīdzenā un slidenā apvidū, pateicoties jaunā Dacia Duster bezceļa veiktspējai un iespaidīgajam 210 mm klīrensam.

VISSEZONAS RIEPAS*
Netīrs ceļš? Apsnigusi iela? Apgrūtināta braukšana? Nekādu problēmu! Ar riepām**, kas nodrošina uzlabotu saķeri, jūs pie jaunā Dacia Duster stūres neapturēs pilnīgi nekas.

DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS
Kad intensīvā satiksmē maināt joslu, nav viegli visu pamanīt. Sandero Stepway priekšējie un aizmugurējie sensori brīdina jūs par sadursmes risku ar citu transportlīdzekli, kas atrodas aizmugurē vai sānos.

JOSLU UZTURĒŠANAS PALĪGS
Sistēma ir aktīva diapazonā no 70 līdz 140 km/h. Iedarbojas uz stūres mehānismu, lai vadītu automašīnu, lai tā atgrieztos savā joslā, kad tā šķērso nepārtrauktu vai punktētu līniju, neizmantojot pagrieziena signālu.

KRUĪZA KONTROLE
Kruīza kontrole nodrošina jūsu transportlīdzekli vienmērīgi izvēlētajā ātrumā un tā darbojas no 50 km/h ātruma.

PALĪGS KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI PRET KALNU
Šī sistēma nepieļaus automobiļa ripošanu atpakaļgaitā, kad atlaidīsiet bremžu pedāli. Nav nekādas vajadzības izmantot stāvbremzi – ar šo palīgu manevri slīpumā ir vienkāršāki par vienkāršu.

PALĪGS NOBRAUKŠANAI
Nobrauciena palīgsistēma uztur nemainīgu pielāgojamu ātrumu no 5 km/h līdz 30 km/h bloķēšanas režīmā, lai novērstu jebkādu sānslīdi 4x4 versijai.

APKĀRTSKATU KAMERU TEHNOLOĢIJA
MultiView kameru sistēma ietver 4 kameras (priekšējo, aizmugurējo un sānu). Tā nodrošina vēl lielāku precizitāti manevrēšanas laikā, savukārt parkojoties, tā aktivizējas automātiski, kad ieslēdzat atpakaļgaitu. Jūs varat to ieslēgt arī manuāli.

Optimālu izmēru SUV

Apvidus auto, kas radīts Jūsu drošībai

EXPRESSION

Cena, sākot no 15 990 €

EXPRESSION

JOURNEY

Cena, sākot no 17 590 €

JOURNEY

EXTREME

Cena, sākot no 19 090 €

EXTREME

IZTEIKSMĪGS UN HARIZMĀTISKS DIZAINS

EXPRESSION

Cena, sākot no 15 990 €

EXPRESSION

JOURNEY

Cena, sākot no 17 590 €

JOURNEY

EXTREME

Cena, sākot no 19 090 €

EXTREME