DACIA NORDE / Jaunumi

Jaunumi

 • 8 no 10 Eiropas iedzīvotājiem izvēlas elektromobilitāti

  8 no 10 Eiropas iedzīvotājiem izvēlas elektromobilitāti

  Pagājušā gada augustā veiktais pētījums par vides un elektromobilitātes jautājumiem Eiropā atklāja, ka eiropieši nopietni raizējas par klimata pārmaiņām. Proti, 62 % respondentu ir mainījuši savus paradumus, lai cīnītos pret klimata pārmaiņām un piesārņojumu. Lielas cerības tiek liktas uz dažādām institūcijām un organizācijām, tostarp valdības pārstāvjiem, uzņēmumiem un automašīnu ražotājiem.

  Uzzināt vairāk

 • Dacia SPRING

  Dacia SPRING "Automobile awards 2021” ceremonijā saņem "Good deal" apbalvojumu

  Dacia Spring “Automobile Awards 2021” ceremonijā iegūst “Good Deal” ("Izdevīga piedāvājuma") apbalvojumu. Kopš laišanas klajā Spring modelis ir guvis ievērojamus panākumus tirgū.

  Uzzināt vairāk

 • Uz ceļiem rudens - kam jāpievērš uzmanība!

  Uz ceļiem rudens - kam jāpievērš uzmanība!

  Migla, mitrums, vētras un stipras vēja brāzmas – šādi laika apstākļi liek autovadītājiem būt vēl modrākiem un gataviem ātri reaģēt uz notiekošo.

  Uzzināt vairāk

 • Brauciet gudri - brauciet ar LPG

  Brauciet gudri - brauciet ar LPG

  Domjēns Laplāns pastāstīs vairāk par to, kā sašķidrinātā naftas gāze (LPG) ir veicinājusi daudzu apmierinātu klientu, no tiem, kas izvēlējās Dacia divdegvielu dzinēju ECO-G, pieaugumu. Secinājums ir vienkāršs: izvēloties automobili ar gāzes iekārtu, jūs nekad no tā neatteiksieties.

  Uzzināt vairāk

 • DACIA SPRING: Augsts klientu novērtējums

  DACIA SPRING: Augsts klientu novērtējums

  Dacia SPRING ir kļuvis par pieprasītu modeli, un visā Eiropā jau gandrīz 16 000 klientu ir veikuši pasūtījumus. Papildus iepriekšpārdošanas pasūtījumiem ir bijuši vairāk nekā 22 000 pieprasījumi, kad klienti vēlējās noskaidrot detalizētāku informāciju.

  Uzzināt vairāk

 • Apkārt pasaulei kopā ar Dacia

  Apkārt pasaulei kopā ar Dacia

  16 braucieni apkārt pasaulei Tomijam no Dānijas. Tomijs pie sava Lodgy stūres ir mērojis 645 000 kilometrus.

  Uzzināt vairāk

 • Stāsts: Dacia Spring padarīs elektroauto vēl pieejamākus

  Stāsts: Dacia Spring padarīs elektroauto vēl pieejamākus

  Līdz ar Spring laišanu klajā Dacia elektroauto padarīs vēl pieejamākus, piedāvājot finansiāli izdevīgāko modeli Eiropas tirgū. Elektromobilitāte beidzot būs pieejama visiem.

  Uzzināt vairāk

 • Uzņēmums E.Leclerc Location saņēmis pirmās 100% elektriskās Dacia Spring automašīnas

  Uzņēmums E.Leclerc Location saņēmis pirmās 100% elektriskās Dacia Spring automašīnas

  Ekonomiski pieejamāko elektrisko automašīnu tirgū tagad ir iespējams iznomāt par 5 EUR dienā bez ilgtermiņa līgumsaistībām.

  Uzzināt vairāk

 • Stāsts: jaunais Dacia Sandero – viedtālrunis kā automašīnas multivides ekrāns

  Stāsts: jaunais Dacia Sandero – viedtālrunis kā automašīnas multivides ekrāns

  Mums vienmēr līdzi ir viedtālrunis. Taču kā būtu, ja tas aizstātu multivides ekrānu mūsu automašīnā? Dacia šādu soli uzskatīja par pašsaprotamu izvēli, taču tikai ar vienu nosacījumu .

  Uzzināt vairāk

 • Stilizēta ūdenspīpe, F1 pilota tērps ar autogrāfu, luksus galda futbols un citi neparastākie auto zīmolu radītie produkti

  Stilizēta ūdenspīpe, F1 pilota tērps ar autogrāfu, luksus galda futbols un citi neparastākie auto zīmolu radītie produkti

  Visgrūtāk pārsteigumu Ziemassvētkos atrast tiem, kuriem šķietami viss ir, tomēr nekas neiepriecinās īstenu auto entuziastu kā dāvana, kas apliecinās šīs personas patiku pret savu spēkratu. Vēl labāk, ja tas ir kāds īpašs priekšmets vai pat kolekcijas vienība.

  Uzzināt vairāk

 • Auto pircēji vairāk sākuši izsvērt auto ekspluatācijas izmaksas ilgtermiņā

  Auto pircēji vairāk sākuši izsvērt auto ekspluatācijas izmaksas ilgtermiņā

  Caurmērā biežāk nekā periodā pirms pandēmijas, auto pircēji ir sākuši izsvērt auto ekspluatācijas izmaksas ilgtermiņā, priekšroku dodot mazā segmenta spēkratiem un mazlitrāžas dzinēju automašīnām.

  Uzzināt vairāk

 • Dacia Sandero kļūst par What Car? Gada Auto Lielbritānijā

  Dacia Sandero kļūst par What Car? Gada Auto Lielbritānijā

  Lielbritānijas lētākā jaunā automašīna Dacia Sandero ir kronēta par 2021. gada What Car? Gada Auto titula ieguvēju. Galveno balvu ieguva Sandero 1.0 TCe 90 Comfort, kura cena Lielbritānijā ir 11 595 mārciņas (aptuveni 13 100 eiro).

  Uzzināt vairāk

Arhīvs: 2024 2023 2022 2021 2020