SPRING

Pilnīgi jauna DACIA revolūcija - elektriskais Dacia SPRING

Jaunais Dacia SPRING NORDE

Jauna DACIA revolūcija.

Pieejams, izturīgs, ietilpīgs... un elektrisks - Jaunais Dacia Spring ir pilsētas automašīna, kas apvieno visas Dacia zīmola centrālās vērtības ar 100% elektromotora priekšrocībām. Ceļojumiem pilsētā un ārpus tās - baudiet klusu braucienu bez motora trokšņa un bez nepatīkamām vibrācijām.

Pateicoties 27,4 kWh akumulatoram, ar Jauno Spring jūs varat sasniegt līdz 230 km darbības rādiusu un līdz 305 km attālumus pilsētā.

Elektrisks un bez stresa!

Laiks pārtraukumam? Tas ir ļoti vienkārši! Uzlādējiet Jauno Spring no sienas kontaktligzdas vai instalējiet Wallbox, lai to bez problēmām uzlādētu 8 stundu laikā. Nav laika? Izmantojot līdzstrāvas lādētāju (papildus opcija), ātrās uzlādes stacijā akumulatoru var uzlādēt līdz 80% tikai 50 minūtēs.

Vai vēlaties iepriekš uzsildīt salonu, pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni vai sākt vai pārtraukt uzlādes procesu? Izmantojiet savu mobilo lietotni MY Dacia, lai vēl ērtāk un vieglāk kontrolētu un vadītu attālināti nepieciešamās darbības.

Dizains, kas pārkāpj visus noteikumus!

Vai esat gatavs pilsētu džungļiem? Spēcīgas kontūras, kompakti izmēri, jauns Dacia gaismas signāls, jumta sliedes, Doria Flex Wheel 14 collu diski, aizmugures apakšai uzbraukšanas aizsardzība un augsts klīrenss... Jaunais Spring apvieno pilsētas automašīnas manevrēšanas spējas ar apvidus automobiļa izturību un piešķir tai piedzīvojumu pilnu izskatu.

 Jaunais Spring var izskatīties mazs, taču ar četrām sēdvietām un modulāru interjeru tas piedāvā daudz vietas. Turklāt tam ir vislielākais kravas apjoms savā kategorijā ar 270 l bagāžas nodalījumā un nolokāmu aizmugurējā sola atzveltni. Ļoti gudrs!

Bezrūpīga ceļošanas pieredze.

Labāki braukšanas apstākļi un vienkāršota vadāmība katru dienu - pateicoties mūsu aprīkojumam, jūs varat izbaudīt praktisku un ērtu braukšanas pieredzi. MEDIA NAV multimediju sistēma ar 7 collu skārienekrānu un viedtālruņa spoguļattēlu (savietojama ar Android Auto™ un Apple CarPlay™), Bluetooth®, 3,5 collu vadītāja ekrāns, aizmugurējās parkošanās palīgsistēma un atpakaļgaitas kamera, pilnībā elektrisko stūres pastiprinātājs, elektriski regulējami sānu logi priekšā un aizmugurē, durvju bloķēšana ar tālvadību, gaisa kondicionētājs un daudz kas cits.

Praktisks ik dienu

4 PILNIZMĒRA SĒDEKĻI
Ceļojiet ērti vienatā, divatā, trijatā vai četratā savā Dacia Spring!

290 L* BAGĀŽAS NODALĪJUMA IETILPĪBA
Dacia Spring piedāvā arī labāko kravnesību savā klasē, pateicoties plašajam bagāžas nodalījumam un salokāmajam aizmugurējam sēdeklim.

23,1 L UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMU IETILPĪBA
Dacia Spring apvieno plašumu un modularitāti, daudzajiem uzglabāšanas nodalījumiem vienmēr esot pa rokai.

MEDIA NAV*
Izbaudiet ceļojumu, kamēr jūsu Media Nav sistēma parūpējas par visu pārējo! Tālrunis, radio, multivide, GPS navigācija: viss 7 collu skārienekrānā. Vai vēlaties klausīties mūziku no saviem iecienītākajiem atskaņošanas sarakstiem? Pievienojiet viedtālruni, izmantojot Bluetooth®, USB vai audio ligzdu. Vai vēlaties uzlādēt bateriju? Ļaujiet sevi virzīt uz tuvāko uzlādes punktu.
* Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.

VIEDTĀLRUŅA REPLICĒŠANA
Izmantojiet savas iecienītākās lietotnes, nenovēršot acis no ceļa! Pateicoties Android Auto™ un Apple CarPlay™, jūs varat viegli replicēt viedtālruni 7 collu skārienekrānā.

REŽĪMS ECO
Brauciet 100% elektriski ilgāk, izmantojot Eco režīmu! Automātiski optimizējot dažas automašīnas funkcijas, jūs varat palielināt nobraukuma rezervi.

BREMZĒŠANA AR ENERĢIJAS ATGŪŠANU
Palieliniet sniedzamību, izmantojot rekuperācijas sistēmu. Jūsu automobiļa baterija atgūs enerģiju, kas rodas palēnināšanās un bremzēšanas laikā. Paildziniet laiku starp uzlādēm!

Padariet savus braucienus patīkamus un vieglus

EXTREME

Cena, sākot no 22 385 €

EXTREME

Optimāla izmēra kompaktais automobilis

Video

EKII atbalsts

SIA “Norde” 2022.gada 19.aprīlī ar SIA “Vides investīciju fonds” ir noslēgusi Līgumu par projekta “SIA “Norde” atbalsts bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu tirdzniecībai” Nr. EKII – 5/21 īstenošanu. Minētā līguma ietvaros SIA “Norde” nodrošina iespēju iegādāties bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļus ar EKII finasējumu. Projekta ietvaros SIA “Norde” piedāvātie transportlīdzekļi atrodami vietnē www.ekii.lv